• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mój partner za bardzo mnie podnieca - jest problem czy go nie ma?

Kobieta

alinka80

Cichy Podglądacz
Oczywiście. Masturbuję się głównie dlatego żeby nie rzucać się na niego co chwilę i dać mu czas żeby znowu poczuł zew.
Jesteś w stałym związku? Kiedy Ci wzrosło libido?
Tuż przed 40 i nadal duże, a mam dokładnie 42 lata. To też chyba świadczy o tym, że faktycznie się pożądacie. No i jak pisałam, to też po prostu jest jakieś typowe dla kobiet zjawisko fizjologiczne. Jestem od wielu lat w stałym związku. Ale mam w otoczeniu od ok. roku faceta, do którego czuje duże pożądanie seksualne i wzajemnie. I też teraz mam ciągłą chęć.
 
Kobieta

alinka80

Cichy Podglądacz
Zawsze miałam wysokie libido, ale w ostatnich latach zaczyna mnie przerażać. Jeszcze nie mam 40stki, ale wiem o czym mówicie. Ale jednak liczę, że to wyhamuje bo już się zaczynam martwić o tych, którzy muszą to znosić :p
Może wyhamuje, może nie! Trzeba też samej sobie radzić. Ja w końcu zmierzam kupić pierwszy wibrator. :D
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Oby, bo to jest męczące po prostu...Jaki jest Twój ulubiony gadżet?

Uciekam aby mnie ktoś za offtop nie pogonił ;)
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Uznam to za mocną konfabulacje albo kłamstwo. Nie było walki o pieroga tylko była rezygnacja z wyścigu o pieroga
A przepraszam, przepraszam, chociaż, czuje ,że powinienem coś napisać, to
obawiam się, że możemy zejść na pierogi w kategorii, ruskie, leniwe i z mięsem i to może być gwóźdź do trumny tej dyskusji, jakie bowiem teorie mogą paść na temat pierogów z mięsem jedzonych przez chadów, ruskich jedzonych przez samców alfa i leniwych dla inceli.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
A przepraszam, przepraszam, chociaż, czuje ,że powinienem coś napisać, to
obawiam się, że możemy zejść na pierogi w kategorii, ruskie, leniwe i z mięsem i to może być gwóźdź do trumny tej dyskusji, jakie bowiem teorie mogą paść na temat pierogów z mięsem jedzonych przez chadów, ruskich jedzonych przez samców alfa i leniwych dla inceli.
Jaki białorycerzyk xD
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
A przepraszam, przepraszam, chociaż, czuje ,że powinienem coś napisać, to
obawiam się, że możemy zejść na pierogi w kategorii, ruskie, leniwe i z mięsem i to może być gwóźdź do trumny tej dyskusji, jakie bowiem teorie mogą paść na temat pierogów z mięsem jedzonych przez chadów, ruskich jedzonych przez samców alfa i leniwych dla inceli
Ciebie faktycznie trzeba pilnować na tym fo
rum.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry