• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ulubiona zabawka erotyczna

Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Dziś dostałam bardzo dobre pytanie i sama jestem ciekawa Waszych odpowiedzi.

Na bezludną wyspę możecie zabrać ze sobą TYLKO JEDNĄ zabawkę erotyczną. Co to będzie?

Uprzedzając wszelkie dywagacje - nie martwimy się o dostęp do prądu, czyszczenia tej zabawki i różne takie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Kiedyś w jakimś kabarecie zapytali gościa co zabrałby na bezludną wyspę. Powiedział, że książkę "1000 sposobów masturbacji " Nie wiem, czy istnieje taka pozycja, ale mogłaby być przydatna na bezludnej wyspie 😜😂
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Ja cały czas jeszcze nie zdecydowałam co by było tą jedną, jedyną rzeczą :D Mam nowy, mocny wibrator, który może pieścić zarówno od zewnątrz jak i od środka i jakoś tak się skłaniam ku niemu. Bo jednak pingwinki czy orki jednak dotykają samej łechtaczki więc po jakimś czasie chciałabym coś poczuć też w sobie... W tym temacie szukam też inspiracji ;)
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Ja cały czas jeszcze nie zdecydowałam co by było tą jedną, jedyną rzeczą :D Mam nowy, mocny wibrator, który może pieścić zarówno od zewnątrz jak i od środka i jakoś tak się skłaniam ku niemu. Bo jednak pingwinki czy orki jednak dotykają samej łechtaczki więc po jakimś czasie chciałabym coś poczuć też w sobie... W tym temacie szukam też inspiracji ;)
Widzisz jak Ci znalazłam? :ROFLMAO: :love:

Wydaje mi się że to będzie też moja ulubiona zabawka... ale myślę, że równie mocno pokocham dusza 😍
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Widzisz jak Ci znalazłam? :ROFLMAO: :love:

Wydaje mi się że to będzie też moja ulubiona zabawka... ale myślę, że równie mocno pokocham dusza 😍
Duszek jest piękny, ale nie będziesz go sobie przecież wpychać na bezludnej wyspie, a penetracja też robi robotę ;) Ty mi znajdujesz najlepsze zabawki 😘
 
Mężczyzna

Axcel

Nowicjusz
Złapałaś mnie ;)
Ale jak bezludna to nikogo tam nie powinno być. A nie było napisane że tam będzie jedna osoba. ;)
 
Mężczyzna

kufdrahepus

Cichy Podglądacz
Dziś dostałam bardzo dobre pytanie i sama jestem ciekawa Waszych odpowiedzi.

Na bezludną wyspę możecie zabrać ze sobą TYLKO JEDNĄ zabawkę erotyczną. Co to będzie?

Uprzedzając wszelkie dywagacje - nie martwimy się o dostęp do prądu, czyszczenia tej zabawki i różne takie
Sam sam masażer prostaty😉
Z kimś zdecydowanie wibrator analny 😏
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry