• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

Nieobdarzony

Cichy Podglądacz
Z drugiej strony przydalby sie jakis slabszej konstrukcji pas...na imprezy bez zony,na wypadek gdyby nagle np.zonie kolegi przyszla ochota na trojkata,tak gwaltowna ze pomija udzial meza...
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
No cóż, mogę tylko powiedzieć że jak chcecie przeżyć coś nowego i niesamowitego to dajcie partnerce klucz. Wtedy otwierają się bramy pomysłowości kobiecej i jak dacie się jej ponieść to przeżyjecie wy i wasze partnerki niezapomniane chwile. Nie chcę już się zamykać, ale jak żona wyrazi taką chęć to chyba się zgodzę bo było niesamowicie.
 
Mężczyzna

Nieobdarzony

Cichy Podglądacz
Dzieki za zdjecie
Przyznam ze az mnie zabolalo- szkoda na samą mysl ze moze zabolec- a rano jak Ci stanie? Strach pomyslec. Rozmiar faktycznie maly. Zmiesciles go. A co dalej?
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Trochę za wcześnie napisałem poprzedni post. Wczoraj chciałem rozgrzać atmosferę i założyłem ten metalowy a żona się wkurzyła, wzięła klucz i nici z zabawy. Najgorsze że jedzie dzisiaj na dwa dni z koleżanką i bierze klucz, stwierdzila że jak tak bardzo chcę to nosić to mam weekend dla siebie. Mam nauczkę, to ona decyduje, teraz się będę męczył jak na zdjęciu
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Trochę za wcześnie napisałem poprzedni post. Wczoraj chciałem rozgrzać atmosferę i założyłem ten metalowy a żona się wkurzyła, wzięła klucz i nici z zabawy. Najgorsze że jedzie dzisiaj na dwa dni z koleżanką i bierze klucz, stwierdzila że jak tak bardzo chcę to nosić to mam weekend dla siebie. Mam nauczkę, to ona decyduje, teraz się będę męczył jak na zdjęciu
Wiesz, tego chciałeś ;)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
ale spróbowałeś więc przynajmniej nie będziesz o tym marzył po nocach. Teraz będziesz się modlił żeby ich więcej nie używała 😅
Spróbowałem i w sumie było ciekawie, żonka dała się wciągnąć a że trochę pocierpialem - w sumie było warto 😁
Mam nadzieję że jakiś czas nie sięgnie po kaganiec, ale jak zrobi to sama świadomie to dam się zamknąć bo będzie to nowe doświadczenie. Aczkolwiek mamy plany na następne weekendy więc raczej nie grozi mi uwięzienie
 
Mężczyzna

Kaka123

Cichy Podglądacz
Zakupiłem na pierwszą klatkę chiński ht z allegro. Jak dla mnie porażka jest mała w środku ale to nie problem bo można sprzęt jakoś upchać do środka i nie było tam miejsca za mało, ale zewnątrz z ringiem jest duża czuć ją podczas chodzenia na udach bardzo. Ring 45 wszystko by było ok tylko za mała przerwa między nim a korpusem klatki i gniótł mi worek mosznowy. Ring 50 wygoda pod względem moszny ok ale trochę za luźny i duży gabaryt jego przez to że jest gruby. Ogolnie klatka do poprawki, podpiłować papierem ściernym najlepiej. Koszt około 80zl i jak na pierwszą klatkę nie polecam. Fajna sprawa bo wbudowany zamek bez żadnej kłódki dodatkowej ale gabaryt klatki i to jak jest niewygodna i kłopotliwa w zakładaniu to jednak ja dyskwalifikuje.
 
Mężczyzna

Cross92

Cichy Podglądacz
Ja również nie raz noszę mam plastikowy CB6000. Czasem chodzę w nim cały dzień , ale na noc ściągam. No i jak sie przebieram jako "ona" to stały element ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry