• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sexowny meski ubiór

Mężczyzna

Yeshin

Cichy Podglądacz
Witam,
Mam pytanie szczególnie do żeńskiej części forum. Jak wygląda dla was sexownie ubrany mężczyzna? Gdyby miał przyjść do was do łóżka, albo czekać na was w łóżku jak chciałybyście, by był ubrany? Partnerka ostatnio często wspomina, że ona zakłada jakąś seksowną bieliznę, a ja tylko bokserki bokserki, a niekoniecznie potrafię sobie wyobrazić sexownie ubranego faceta do łóżka 😅 co sugerujecie? Jakieś jeansy, koszula, garnitur? Jakieś stringi czy tego typu rzeczy odpadają
 
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
Fajny temat, może warto wznowić, nawet nie tyle by od razu do łóżka, ale jaki ubiór uatrakcyjnia faceta. Sam często mam problemy przy dobrze outfitu bo nie wiem czy dobrze wygląda 🤔🤷
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ostatnio oszalałam na widok połączenia czarnej koszuli, skórzanego paska i czarnych spodni. A jeszcze najlepiej aby ta koszula miała podwinięte rękawy. Ale to tak ktoś mi po prostu w głowę wbił i nie chce wyjść.

Ale ja ogólnie lubię koszule, ale też jednokolorowa bluzka, jeansy i pasek na mnie działają jak tylko facet mi się podoba ;)
Albo jeansy, same jeansy i nic więcej, rozpięte.
Czy też szare spodnie dresowe i tylko one.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Shiro

Nowicjusz
Ostatnio oszalałam na widok połączenia czarnej koszuli, skórzanego paska i czarnych spodni. A jeszcze najlepiej aby ta koszula miała podwinięte rękawy. Ale to tak ktoś mi po prostu w głowę wbił i nie chce wyjść.

Ale ja ogólnie lubię koszule, ale też biała bluzka, jeansy i pasek na mnie działają jak tylko facet mi się podoba ;)
Albo jeansy, same jeansy i nic więcej, rozpięte.
Czy też szare spodnie dresowe i tylko one.
o co chodzi z tymi szarymi spodniami dresowymi, nie pierwszy raz to widzę :unsure:
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Koszula i spodnie od garnituru to klasyk! Nic tak nie działa jak ten zestaw🤩🤩🤩
Ostatnio oszalałam na widok połączenia czarnej koszuli, skórzanego paska i czarnych spodni.
Bo czarna koszula (najlepiej slim fit) kojarzy się z ciemniejszym charakterem 😜 i to jest hot!!😋

Też nie wiem co z tymi spodniami dresowymi…🤷🏻‍♀️ ale tylko jasny szary i najlepiej do wyrzeźbionego lekko ciała.. dobra idę bo się ślinię!!!
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Koszula i spodnie od garnituru to klasyk! Nic tak nie działa jak ten zestaw🤩🤩🤩

Bo czarna koszula (najlepiej slim fit) kojarzy się z ciemniejszym charakterem 😜 i to jest hot!!😋

Też nie wiem co z tymi spodniami dresowymi…🤷🏻‍♀️ ale tylko jasny szary i najlepiej do wyrzeźbionego lekko ciała.. dobra idę bo się ślinię!!!
emotka dot. ostatniego zdania postu.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Też nie wiem co z tymi spodniami dresowymi…🤷🏻‍♀️ ale tylko jasny szary i najlepiej do wyrzeźbionego lekko ciała.. dobra idę bo się ślinię!!!
A jeszcze jak tam wystają te cudne linie skośne. Aż się grzeję na tę myśl :p Tak i koniecznie długie, jasnoszare spodnie. Proszę nie pytać dlaczego, ale tak jest.

Koszula i spodnie od garnituru to klasyk! Nic tak nie działa jak ten zestaw🤩🤩🤩

Bo czarna koszula (najlepiej slim fit) kojarzy się z ciemniejszym charakterem 😜 i to jest hot!!😋
Dokładnie to samo czuję, siostro ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Sexowny Biustonosz Roz f Poza tematem 1
C Meski pas cnoty ktos nosi ? Fetysze i perwersje 637
I Ubiór Seks 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry