• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

Dario98

Cichy Podglądacz
Oo to może trochę opoiwesz o tym Pasie bo szukam czegoś nowego-lżejszego...
Bardzo mała, plastikowa klatka, jednak dla mnie bardzo wygodna, chociaż dopiero zaczynam z nią przygodę. Klatka przechodzi przez ring aż do tyłu, więc raczej nie ma możliwości się wydostać. Ptaszek jest schowany między jajkami i niewidoczny pod spodniami.
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Jaki masz kolor. Zastanawiam się między przeźroczystym w bialym. Jestem ciekaw czy przezroczysty nie zrobi się żółty.
Mnie też ciekawi jakie inne przetestowałeś... Ja mam silikonowy który nie jest za dobry o raz metalowy, ktory faktycznie dobrze leży ale jest bardzo ciężki.... Jak często ściągasz pas? I czy nie odparza?
 
Mężczyzna

Kaka123

Cichy Podglądacz
Mnie też ciekawi jakie inne przetestowałeś... Ja mam silikonowy który nie jest za dobry o raz metalowy, ktory faktycznie dobrze leży ale jest bardzo ciężki.... Jak często ściągasz pas? I czy nie odparza?
Szukam pierwszego na zaczęcie przygody. Dość długo nie mogłem wybadać czy kobieta tego chcę raz że nie raz że tak i padło na to że można spróbować. Więc szukam czegoś na start. Znalazłem na allegro holy trainer V4 w niskim budżecie na start żeby spróbować a co dalej to się okaże
 
Mężczyzna

Dario98

Cichy Podglądacz
Mnie też ciekawi jakie inne przetestowałeś... Ja mam silikonowy który nie jest za dobry o raz metalowy, ktory faktycznie dobrze leży ale jest bardzo ciężki.... Jak często ściągasz pas? I czy nie odparza?
Mój pierwszy pas był plastikowy, któryś z serii CB. Jakiś czas później kupiłem cały metalowy. Postanowiłem też spróbować się w pasie QIUI Cellmate, ale po pierwsze klatka jest wielka (przez zawartą tam elektronikę) i ciezko to ukryć pod ubraniem, a dwa dla mnie nie była zbyt wygodna. HT Nub to dla mnie inna bajka, czuję że mógłbym go w ogóle nie ściągać, nie powoduje u mnie aż takiego dyskomfortu, jak poprzednie. :)
 
Mężczyzna

ZamkniętyNakrecony

Cichy Podglądacz
Mój pierwszy pas był plastikowy, któryś z serii CB. Jakiś czas później kupiłem cały metalowy. Postanowiłem też spróbować się w pasie QIUI Cellmate, ale po pierwsze klatka jest wielka (przez zawartą tam elektronikę) i ciezko to ukryć pod ubraniem, a dwa dla mnie nie była zbyt wygodna. HT Nub to dla mnie inna bajka, czuję że mógłbym go w ogóle nie ściągać, nie powoduje u mnie aż takiego dyskomfortu, jak poprzednie. :)
Podrzucisz link jak tak zareklamowałes 😊 może się zdecyduje przetestować 😊
 
Mężczyzna

samnasam

Cichy Podglądacz
Hallo hallo jest tu kto ? Chciał bym spróbować ponownie tego czegoś tam na kluczyk . Chcę nosić na co dzień także aby był lekki i nie uwierał... Jaki kupić jak dopasować, są rozmiarówki ?
 
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
Pojawiają się pytania, jak zachęcić partnerkę aby zaakceptowała pas cnoty.
Jednym z ciekawych sposobów jest "numer na prezent".
Kiedy żona, ma urodziny albo nawet z okazji dnia kobiet, rocznicy ślubu, itp. kupić sobie pas cnoty i poinformować żonę, że tym razem mam dla ciebie wyjątkowy, inny niż do tej pory prezent - chciałbym oddać ci na tydzień mojego fiuta do pełnej dypozycji i kontroli. "dla ciebie i tylko dla ciebie". Ty decydujesz o wszytkim: kiedy mycie, kiedy sex, kiedy ........ itd.
A po tygodniu, to sami zobaczycie jak potoczą się sprawy.

Ja jestem miłośnikiem femdom i w podobny sposób wchodziliśmy w sfery publiczne. Był weekend po dniu kobiet, do żony przyszła koleżanka i żona przy koleżance poprosiła mnie abym podał im kawę i wogóle żebym był dla nich takim kelnerem w ramach dnia kobiet - i tak się zaczęło. Oczywiście wszystko było zaplanowane.
Ja podszedłem do tego poważnie. Podawałem kawkę, cisto. Potem dla żartów rozszeżyłem serwis, czyli po podaniu herbatki pocałunek w dłoń, potem żona dla żartów podała stópkę do ucałowania- ale to nie były żarty. A koleżanka siedziała długo!!!! I dzisiaj już wiele o nas wie ;-)
 
Mężczyzna

Wkładce

Cichy Podglądacz
Masz bardzo samolubne i roszczeniowe podejście do całej sprawy, typowe dla kobiet 21 wieku. To nie jest już system kar i nagród, tylko jawne wykorzystywanie osoby, która Ci zaufała. Nie zostanie uwolniony dopóki nie spełni twoich zachcianek, nie kupi tego co chcesz lub Bóg wie co. Pas cnoty powinien być sposobem na urozmaicenie seksu. I żeby nie było, sam jestem fanem tego gadżetu, ale nie wyobrażam sobie żebym miał być przez niego wykorzystywany
RedmisteryIsabel napisała to dość dosadnie:)
Ale jeśli taki związek długo trwa i obydwie osoby są w to zaangażowane, to pewnie rozwinie się w coś bardziej "hardkorowego" (z punktu widzenia osoby początkującej)
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Ja pare razy założyłem, odczucia nieziemskie. Zaczęliśmy od najtańszego z Allegro i nie jest idealny ale lepszy niż sylikonowy (nie polecam)
Mam nadzieje ze wrócimy do zabaw jak żonka nabierze ochoty. Aktualnie wolny siurek
 
Mężczyzna

Florek1!

Cichy Podglądacz
Ja pare razy założyłem, odczucia nieziemskie. Zaczęliśmy od najtańszego z Allegro i nie jest idealny ale lepszy niż sylikonowy (nie polecam)
Mam nadzieje ze wrócimy do zabaw jak żonka nabierze ochoty. Aktualnie wolny siurek
Ja aktualnie w takim:
20230117_174728.jpg
 
Mężczyzna

Mardux

Cichy Podglądacz
Zawsze dobrze dobrać i kilka różnych sprawdzić. Bo mimo iż ta zabawka ma na celu ograniczyć erekcje to lepiej aby był wygodny w codziennym użytkowaniu. Ja mam dwa modele które moge nosić całe dnie jeśli dba się o higienę prawidłowo
 
Mężczyzna

Florek1!

Cichy Podglądacz
Zawsze dobrze dobrać i kilka różnych sprawdzić. Bo mimo iż ta zabawka ma na celu ograniczyć erekcje to lepiej aby był wygodny w codziennym użytkowaniu. Ja mam dwa modele które moge nosić całe dnie jeśli dba się o higienę prawidłowo
Ten pełny jest ok. A uwolnić bez otworzenia zamka nie można.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry