• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
No to ja wolę nosić go w nocy, cała frajda jak chce stanąć i nie może. W ciągu dnia jestem zabiegany i nie myślę o seksie, natomiast w nocy wystarczy że dotknę gorącą skórę żony i już się dźwiga. Wtedy klatka ogranicza i jest fajnie.
 
Mężczyzna

nevio

Cichy Podglądacz
Noszę stalowy męski pas cnoty, a właściwie klatkę na penisa. Klucz posiada żona. W tej chwili zbliża się już koniec drugiego tygodnia bez zdejmowania. Z wyjątkiem krótkich momentów na załatwienie spraw higienicznych średnio co półtora tygodnia i podróży zagranicznych mam obowiązek nosić to na stałe.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Noszę stalowy męski pas cnoty, a właściwie klatkę na penisa. Klucz posiada żona. W tej chwili zbliża się już koniec drugiego tygodnia bez zdejmowania. Z wyjątkiem krótkich momentów na załatwienie spraw higienicznych średnio co półtora tygodnia i podróży zagranicznych mam obowiązek nosić to na stałe.
Super 👍 Muszę przekonać żonę do takiej formy dominacji.
A dostajesz czasami pozwolenie na orgazm?
 
Mężczyzna

Cross92

Cichy Podglądacz
Super 👍🔐
Miałem kiedyś kupiony na allegro, taki jeden z tańszych, niestety dość szybko pękł. Ale muszę przyznać że często miałem problem z umieszczeniem ptaka w klatce, już na samą myśl robił się twardy.
Racja, na początku często miałem ten problem, szczególnie że klatka jest dość mała. Teraz już jest lepiej ale czasem trzeba wziąć ptaka z zaskoczenia, albo pierwsze założyć pierścień a później jak opadnie resztę.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Racja, na początku często miałem ten problem, szczególnie że klatka jest dość mała. Teraz już jest lepiej ale czasem trzeba wziąć ptaka z zaskoczenia, albo pierwsze założyć pierścień a później jak opadnie resztę.
Miałem podobny i wywaliłem bo pierścień miał kanty i po godzinie bolało. Wg mnie najlepszy stalowy (mam od FRRK z Ali), trochę drożej ale 3 dni bez problemu. Dłużej nie nosiłem, żonka na razie schowała - nie chce się bawić.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Racja, na początku często miałem ten problem, szczególnie że klatka jest dość mała. Teraz już jest lepiej ale czasem trzeba wziąć ptaka z zaskoczenia, albo pierwsze założyć pierścień a później jak opadnie resztę.
Chyba muszę kupić jakiś lepszy i spróbować się przyzwyczaić a najlepiej przekonać żonę do takich zabaw...
 
Mężczyzna

Fermiol

Cichy Podglądacz
U mnie narzeczona coraz bardziej zaczęła się wkręcać. Najpierw jej się to średnio podobało, bała się, że ma to zły wpływ na zdrowie. Teraz jestem zamknięty nawet w nocy i kazała mi się przyzwyczajać do klatki, żebym był stale zamknięty.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
U mnie narzeczona coraz bardziej zaczęła się wkręcać. Najpierw jej się to średnio podobało, bała się, że ma to zły wpływ na zdrowie. Teraz jestem zamknięty nawet w nocy i kazała mi się przyzwyczajać do klatki, żebym był stale zamknięty.
No na to już bym się nie zgodził. Fajnie na chwilę, ale na stałe to bym wziął i wywalił na złom.
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
U mnie narzeczona coraz bardziej zaczęła się wkręcać. Najpierw jej się to średnio podobało, bała się, że ma to zły wpływ na zdrowie. Teraz jestem zamknięty nawet w nocy i kazała mi się przyzwyczajać do klatki, żebym był stale zamknięty.
Super jest być zamkniętym na stałe ja już 4 miesiące nie waliłem konia, żona raz w miesiącu pozwala mnie się spuścić ale tylko w pasie cnoty.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry