• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Stefan jest na rehabilitacji. Taka pompka próżniowa do reanimacji penisa. Robi to ta zołza asystentka w tym pokoju koło szatni. co jakiś czas słychać wyjącego Stefana.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio No miał rzeczywiście. dwa lata temy wypatrzyła jego kutasa w galerii na SF i postanowiła go mięć. Faktycznie wszystkie moczyły sie na jego widok. Ale nie przewidziała, że te giganty muszą miec cio jakiś czas zmiane rozmiarówki. Jakieś tam ciała jamiste musza pracować w trybie zróżnicowanym. A ona zarządziła monopol tylo na siebie. Efekt - Stefan od 3 miesięcy dopuszczony tylko do masturbacji w obecnośći Magday. Ukarała go tygodniową przerwa z jakiegoś powodu, no i skutek zachlapany szlafroczek, kara i reanimacja. Jeżeli to nie pomoże, kastracja i łaziebnydo emerytury.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
tupcio No miał rzeczywiście. dwa lata temy wypatrzyła jego kutasa w galerii na SF i postanowiła go mięć.
Cóż..jak Magda wypatrzy Sobie jakiegoś kutasa i jego właściciela to musi Go mieć...prędzej czy później dopnie swego...a czy dotyczy to wolnego czy zajętego samca,ma w tym przypadku najmniejsze znaczenie ;)
Efekt - Stefan od 3 miesięcy dopuszczony tylko do masturbacji w obecnośći Magdy. Ukarała go tygodniową przerwa z jakiegoś powodu, no i skutek zachlapany szlafroczek, kara i reanimacja.
Stefan niestety za dużo opowiadał o swoich obowiązkach służbowych względem Magdy. Ostatnio mówił,jak to zaskoczyła go w szatni i robiła Mu dobrze ręką. Do tego stopnia,że ubrudził jej całą rączkę,aż po nadgarstek. Mało tego poplamił również moją ulubioną czerwoną miniówę :mad:

Ale może to wszystko tylko plotki...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Akurat, robiła mu dobrze ;) Wciska kit. Tego dnia asystentka miała wolne i szefowa osobiście sprawdzała stan gotowości męskiego personelu. I "dał plamę", a w zasadzie trysnął w momencie gdy ścisnęła w garści jego worek. Owszem kutas był sztywny, ale sprawiało to wrażenie jakby Ona wycisnęła ładunek. A za czerwoną miniówę ponisi 3 dni klatkę ale z kolcami do wewnętrz🤪
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Magda pierwszy raz użyła kolczatki wobec Młodego ( już nie pracuje). Za szybko się jarał na widok dziewczyn w robocie i mu nie szło. Po założeniu klatki i podjaraniu sie na widok spódniczek dziewczyn z nadzoru - a wiadomo, że noszą do końca pośladków 😋:devilish:z widokiem na majteczki, głowka urosła no i.........az się zgiął z bólu.. Po paru dniach miał odruch uspokajający na zasadzie - jak się jaram to boli i trochę go to podleczyło, ale na krótko bo i tak go zwolniła.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
tupcio Magda pierwszy raz użyła kolczatki wobec Młodego ( już nie pracuje). Za szybko się jarał na widok dziewczyn w robocie i mu nie szło. Po założeniu klatki i podjaraniu sie na widok spódniczek dziewczyn z nadzoru - a wiadomo, że noszą do końca pośladków 😋:devilish:z widokiem na majteczki, głowka urosła no i.........az się zgiął z bólu.. Po paru dniach miał odruch uspokajający na zasadzie - jak się jaram to boli i trochę go to podleczyło, ale na krótko bo i tak go zwolniła.
Szkoda chłopaka,bo podobno podczas rekrutacji wypadł zaskakująco dobrze ;) Zdaje się,że Magda miała wobec Niego poważne plany,miały być tresowany...tak Paula mówiła....
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
No fakt, Młody miał szczęsćie. Po zwolnieniu trafił do Ośrodka Korekcyjnego i po miesiącu szkolenia trafił doStudium Zeńskiego jako pozorant pokazowy na zajęciach "Wprowadzenie do damskiej dominacji". Miałem kumpla, który tam pracował. Fajna robota. Dziewczyny są młode, wprawdzie pełnoletnie więc nie mają jezszce sklonności sadystycznych. Instruktorki u czą je jak maksymalnie korzystac z mążczyzny. Robota jest o tyle bezpieczna, że nie karzą Cię za nachalne spojrzenia, podgladanie itp. wchodzi to w zakres Twoich czynności:)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
No fakt, Młody miał szczęsćie. Po zwolnieniu trafił do Ośrodka Korekcyjnego i po miesiącu szkolenia trafił doStudium Zeńskiego jako pozorant pokazowy na zajęciach "Wprowadzenie do damskiej dominacji". Miałem kumpla, który tam pracował. Fajna robota. Dziewczyny są młode, wprawdzie pełnoletnie więc nie mają jezszce sklonności sadystycznych. Instruktorki u czą je jak maksymalnie korzystac z mążczyzny. Robota jest o tyle bezpieczna, że nie karzą Cię za nachalne spojrzenia, podgladanie itp. wchodzi to w zakres Twoich czynności:)
Życzę chłopakowi powodzenia,fajny był ale trochę chyba zbyt wyrywny. A może Magda za wysoko zawiesiła Mu poprzeczkę? Za często się w jego obecności pochylała? Powiedział Mi,że jak szefowa ocierała się pośladkami o jego przyrodzenie to stwierdził,że to robota nie dla Niego :ROFLMAO:
Tylko teraz jakieś zastępstwo trzeba znaleźć...ilość samców się musi zgadzać ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Niemniej Ja ze swoich "dodatkowych" obowiązków wywiązuję się należycie...stópki Naszej Bogini zawsze odpowiednio wypieszczone :cool:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Czasem jednak mam się ograniczać...tylko do pomalowanych na czerwono paluszków...takie mam polecenia służbowe ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Na dzisiejszym "szkoleniu" wypadłem chyba dobrze,bo poza pieszczeniem stópek królowej miałem za zadanie nabalsamować jej fantastyczne nóżki... od stópek aż po same uda... :cool:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Do tego niecodziennego zadania podszedłem w pełni profesjonalnie...byłoby łatwiej gdyby Magda nie "badała" stópką mojego krocza :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio miała majtki? Ostatnio jak mówił Daniel leżała przy nakladaniu kremu, a nogę wolną zginała w kolanie. Miała goły tyłek i tylko bestia czekała, zeby zbyt długo patrzył w krocze/ A wtedy oskarżenie o nachalne spojrzenia pewne. Ale był czujny. I wyszedł bez obolłachych od trzciny jaj;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
tupcio miała majtki? Ostatnio jak mówił Daniel leżała przy nakladaniu kremu, a nogę wolną zginała w kolanie. Miała goły tyłek i tylko bestia czekała, zeby zbyt długo patrzył w krocze/ A wtedy oskarżenie o nachalne spojrzenia pewne. Ale był czujny. I wyszedł bez obolłachych od trzciny jaj;)
Miała. Czerwone. To chyba te od kompletu,ze szlafroczkiem. Zapewne uszyte specjalnie dla Niej,na specjalne zamówienie. Niemalże przezroczyste. Przebijała się cipka szefowej. Idealna,wspaniała. Ale nie mogłem zbyt długo patrzeć. Miała stópkę na moim przyrodzeniu :D
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcioCo Ty mi tu za eufemizmy.......na przyrodzeniu, ochh...Tupcio Ona gniecie jaja stopą i piętą. Na zmianę delikatnie dotyka głowki penisa. Co jakiś czas cofa nóżkę i czeka z usmiechem....a ty k€żwa nie wiesz, czy ci sprzeda kopa stopą z dołu, czy pietą z góry. Nazywajmy rzeczy po imieniu:LOL:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry