• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
tupcioCo Ty mi tu za eufemizmy.......na przyrodzeniu, ochh...Tupcio Ona gniecie jaja stopą i piętą. Na zmianę delikatnie dotyka głowki penisa. Co jakiś czas cofa nóżkę i czeka z usmiechem....a ty k€żwa nie wiesz, czy ci sprzeda kopa stopą z dołu, czy pietą z góry. Nazywajmy rzeczy po imieniu:LOL:
Ma do tego pełne prawo...nasze kutasy są jej własnością...a to co z Nimi wyczynia... ;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
No żebys wiedział, że wyczynia. Absolwentka Studium Zenskiego o którym Ci pisałem oblała egzamin z "wymuszania posluszeństwa".Na jaja zakladają taka obrożkę jak psom na szyję do szkolenia. Jest to urządzenie zasilane bateria i ma regulowany "podajnik bólu", który wymusza okreslone zachowanie. Na egzaminie tak skutzcznie wymuszała posłuszeństwo, że facet zemdlał. Tłumaczyła, żę klawisz jej sie zablokował w maksymalnym położeniu. Na wszelki wypadek na poprawkowym kazali jej dłonią wymuszać- swoją droga efekty jej szkolenia na Stefanie widoczne:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
No żebys wiedział, że wyczynia. Absolwentka Studium Zenskiego o którym Ci pisałem oblała egzamin z "wymuszania posluszeństwa".Na jaja zakladają taka obrożkę jak psom na szyję do szkolenia. Jest to urządzenie zasilane bateria i ma regulowany "podajnik bólu", który wymusza okreslone zachowanie. Na egzaminie tak skutzcznie wymuszała posłuszeństwo, że facet zemdlał. Tłumaczyła, żę klawisz jej sie zablokował w maksymalnym położeniu. Na wszelki wypadek na poprawkowym kazali jej dłonią wymuszać- swoją droga efekty jej szkolenia na Stefanie widoczne:ROFLMAO::ROFLMAO:
Coś w tym musi być,bo do teraz Mnie penis boli...a na odchodne jeszcze Mi jajca dłonią wymiętoliła... i pochwaliła,że taki posłuszny jestem 😆
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A Stefan tylko do końca miesiąca ma pracować...pomimo dużego "sprzętu" kompletnie nad Nim nie panuje. Oficjalny powód: niedopełnienie obowiązków :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A jak byłem u Magdy i udałem się do toalety za "potrzebą" zauważyłem w koszu na pranie jej czarną spódnicę. Tą do kostek,niby skromną,która wcale skromna nie jest :) Była cała poplamiona... czyżby był tak ktoś dzisiaj przede Mną :unsure:?
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Na początek Stefan usiadł w fotelu i obserwował jak Magda gania po pokoju. W samym srebrnym szlafroczku. Tak,tym samym,który potem upierdzielił :mad:. Nie miała na Sobie bielizny. Stefan czuł jak mu w spodniach rośnie obserwując naszą super-seks-szefową w takim wydaniu 😄
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Gdy już oboje byli "gotowi" Magda udała się do łazienki sama. Po chwili zawołała Stefana. Była w wannie. Cała w pianie...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Klęczała w wannie plecami do Niego... Podszedł do Magdy i namydlił jej plecy...dotykał jej delikatnej,aksamitnej skóry...podziwiał jej opaleniznę...
Nagle nasza szefowa wstała...cała była oblepiona pianą... Miała swoje cudne pośladki na wysokości... no właśnie 😆 Zazdrość na samą myśl...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Pchnął delikatnie jej plecy do przodu... jej pupcia była w tym momencie jeszcze bardziej wypięta...rozpiął rozporek...spodnie swobodnie opadły do kostek...wyswobodził swojego fiuta ze slipek...był maksymalnie wyprężony i napięty...Magda jeszcze stanęła w rozkroku...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Pchnął delikatnie jej plecy do przodu... jej pupcia była w tym momencie jeszcze bardziej wypięta...rozpiął rozporek...spodnie swobodnie opadły do kostek...wyswobodził swojego fiuta ze slipek...był maksymalnie wyprężony i napięty...Magda jeszcze stanęła w rozkroku...
Tylko nie za szybko.........nie za szybko, daj przełknąc kolację🥵 No dobra......klapsy jeden, drugi, trzeci, czwarty i .........ooooooo, OK:p
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ale z drugiej strony to nie takie głupie... ;) Wyjaśniałoby zagadkę dlaczego tak często po biurze lata...usiedzieć nie może 😃
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Będę musiał Stefan zapytać... i przy okazji oprl...za ten poplamiony szlafroczek...bo chłopaki są wkur... 😁
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Kto lata on, czy ona? Pomijajac ten drobiazg. Pamiętasz jak Ci pisałem, że byłem u niej odebrac papiery. Wyobraz sobie, że ta cwaniara nie dała mi wszystkich i zadzwoniła, żebym nazajutrz przyszedł po resztę. Cholera, chyba tem pocałunek zrobił na niej wrażenie, no nie wiem, nie znam sie az tak na nich. W kazdym razie poszedłem Ochy, achy jak dobrze, że jestem itd. No i przypomniała sobie, że zaległe kwity ma gdzieś w szufladach tego biurka co stoi przy ścianie - to po kadrowej. Wstała , nasza ulubiona mini do skraju pośladków, brak majtek!🥵....i nachyla sie nad tym biurkiem!
Mógłbyś tu podejść? usłyszałem.
Stanąłem za nią, chwyciłem za karczek, przytuliłem swój policzek do jej, szukając ust. Druga dłonią a raczej palcami rozchylłem krocze i włożyłem palce. Buła tylko lekko wilgotna, szrpnąła sie bezskutecznie . Co robisz?! usłyszałem. Mam przestać? Nie! nie! Sama nie wiem.... i za chwilę ; nie przestawaj. No coż znowu nie odebrałem papierów🤣🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry