• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Kto lata on, czy ona? Pomijajac ten drobiazg. Pamiętasz jak Ci pisałem, że byłem u niej odebrac papiery. Wyobraz sobie, że ta cwaniara nie dała mi wszystkich i zadzwoniła, żebym nazajutrz przyszedł po resztę. Cholera, chyba tem pocałunek zrobił na niej wrażenie, no nie wiem, nie znam sie az tak na nich. W kazdym razie poszedłem Ochy, achy jak dobrze, że jestem itd. No i przypomniała sobie, że zaległe kwity ma gdzieś w szufladach tego biurka co stoi przy ścianie - to po kadrowej. Wstała , nasza ulubiona mini do skraju pośladków, brak majtek!🥵....i nachyla sie nad tym biurkiem!
Mógłbyś tu podejść? usłyszałem.
Stanąłem za nią, chwyciłem za karczek, przytuliłem swój policzek do jej, szukając ust. Druga dłonią a raczej palcami rozchylłem krocze i włożyłem palce. Buła tylko lekko wilgotna, szrpnąła sie bezskutecznie . Co robisz?! usłyszałem. Mam przestać? Nie! nie! Sama nie wiem.... i za chwilę ; nie przestawaj. No coż znowu nie odebrałem papierów🤣🤣
Cooo? Włożyłem palce do cipki naszej bogini? Jaka była? Byłeś delikatny? Czy na ostro ? To w piątek po południu było,tak? Bo jej szukałem...Słyszałem tylko z jej gabinetu stłumione jęki...Niestety nie słyszałem dokładnie bo ta idiotka z sąsiedniego działu musiała włączyć ekspress i w tym czasie kawę Sobie robić... :mad:
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Zdaje się,że tego dnia zauważyłem jak z jej torebki wystają cienkie,koronkowe,czarne stringi :p
Działała z premedytacją. Jak tam wszedłem miała goła dupę. Cwana gyby zdjęła w mojej obecności zadziałał by alarm monitoringu z sygnałem potencjalnego zagroenia dla kobiety, a wtedy interwencja Czarnych Dam. A pierwsze co robią to paralizator na jaja i nie było by "bzyku", a ona miała tego świadomość.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Działała z premedytacją. Jak tam wszedłem miała goła dupę. Cwana gyby zdjęła w mojej obecności zadziałał by alarm monitoringu z sygnałem potencjalnego zagroenia dla kobiety, a wtedy interwencja Czarnych Dam. A pierwsze co robią to paralizator na jaja i nie było by "bzyku", a ona miała tego świadomość.
Wszystko było zaplanowane...zapewne byłeś wpisany w grafik...Magda w swoim kalendarzu wpisuje imiona pracowników na dany dzień...i to co z Nimi zrobi...musisz kiedyś zobaczyć...jak będziesz miał okazję... :p
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Tak widziałem kiedys kawałek notatnika. Imie i rozmiar kutasa. Od półtora roku to są podstawowe kryteria oceny przydatności męskiego pracownika biurowego w firmie "Fematex". Firma jest wiodąca w nowych programach rozwoju.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Tak widziałem kiedys kawałek notatnika. Imie i rozmiar kutasa. Od półtora roku to są podstawowe kryteria oceny przydatności męskiego pracownika biurowego w firmie "Fematex". Firma jest wiodąca w nowych programach rozwoju.
Ja często jestem w piątki wpisywany :mad: Ponoć zawsze coś "na cito" jest do zrobienia...Kończy się długą wizytą w gabinecie szefowej...masowaniem jej jędrnych pośladków i zanurzaniem języka w jej gorącej cipce...Magda wtedy stoi przy oknie i opiera się o parapet patrząc jak pracownicy rozjeżdżają się do domu zaczynać weekend...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
No tak, nie miałem czasu dopadłem ja przy oknie no i............tak wyszło. Jak ona smieszniewyglądała znosem rozpłaszczonym na szybie i jak ona cudnie kwiczy, za każdym posunieciem....Najlepsze, że było to zlecenie Magdy.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
No tak, nie miałem czasu dopadłem ja przy oknie no i............tak wyszło. Jak ona smieszniewyglądała znosem rozpłaszczonym na szybie i jak ona cudnie kwiczy, za każdym posunieciem....Najlepsze, że było to zlecenie Magdy.
Dziewczyna...doigrała się ;) Od dłuższego czasu miała z Magdą na pieńku... ponoć wkraczała w jej kompetencje...część kutasów chciała zagarnąć dla Siebie...Szefowa na pewno wynagrodzi Ci to niecodzienne zadanie 😃
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Założyła dzisiaj czarną spódniczkę,przed kolano odsłaniając swoje super zgrabne,fantastyczne nogi. Do tego gustowne klapeczki. Dla Nas,samców podziwiać szefową w takim wydaniu...istna przyjemność ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Gdy tak usiadła przy swoim biureczku,założyła nóżkę na nóżkę eksponując je i bawiąc się przy tym klapkiem...zsuwał się jej ze stópki,po czym podbijała go do góry,żeby nie spadł...Mając przed oczyma takie widoki...jakby się czas zatrzymał ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Stałem i przyglądałem się Magdzie. Patrzyła w monitor ale chyba Mnie zauważyła...szybko wróciłem na swoje stanowisko... :(
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Włączyłem komputer...odpaliłem outlooka...a tam taki mail...
Pisownia orginalna:
"Do mojego gabinetu!!!Teraz!!!Na kolanach!!!"
Co miałem zrobić? Udałem się do pokoju szefowej :(
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dziewczyna...doigrała się ;) Od dłuższego czasu miała z Magdą na pieńku... ponoć wkraczała w jej kompetencje...część kutasów chciała zagarnąć dla Siebie...Szefowa na pewno wynagrodzi Ci to niecodzienne zadanie 😃
W pewnym sensie sie doigrała. Ale nie do końca chodzi o zagarnianie kutasów. One obie są Bi. W Zeńskim Studium romansowały ze sobą. Paula zdradziła ją z rudą Kaśką i ich drogi się rozeszły. Traf chciał, że zetknęły sie po latach w "Fematexie". Magda nie darowała jej zdrady. Zauważyła, że podczas moich wizyt w biurze Paula dziwnie mięknie, ma maslane oczy i zachowuje jak kotka przy kocurze. Bardzo to dziwne bo Paula ma alergie na facetów ( co zreszta odczuwaja na swoich jajach) Magda nie omieszkała tego wykorzystac i użyła mnie jako narzędzie swej zemsty. Zleciła po prostu zgwałcenia Pauli co poszło nadzwyczaj łatwo i trudno nazwac gwałtem. Pulina nawiasem mówiąc prosi mnie o spotkanie. niw wiem jak Magda mi to chce wynagrodzic, zreszta nie obchodzi mnie to. chciałem, żebys wieział jakie są kuisy tej historii.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry