• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Cześć!
Z chęcią pofantazjowałbym o swojej mega-seksownej szefowej Magdzie. Ojj jest o czym opowiadać :). Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Hmm.... mogę napisać jak się ubiera, a w zasadzie nie ubiera :cool:,jakie teksty rzucali do śliniących się do Niej chłopaków, no i puścić wodze fantazji bym chciał
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
To Ty inicjujesz dyskusję, jaka inicjacja taka będzie dyskusja. Na razie wiemy, ze ktos sie do niej slinił. Więc moj głós ; Fajnie!
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Aha... rozumiem... No dobra,spróbuję nakreślić temat. Na początek jej strój. W okresie wakacyjnym lub tzw. cieplejszych miesiącach nosi takie miniówy,że jak się pochyla to dolny fragment pośladków widać. Nie ma szans się nie gapić. Są tak obcisłe że jej idealny tyłek ledwo jest zakryty.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Pracujesz w pobliżu Twojej szefowej to znaczy w jakims wspólnym pomieszczeniu. Jak często masz okazję ja zobaczyć? Czy wzespole tylko ona jest kobieta i co to zespół wielosobowy i dlaczego ona tak się pochyla, siega co jakiś czas pocoś?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jestem "tupcio" chce wam opowiedziec o mojej szefowej, z którą pracuje od trzech lat. Jest to sredniego wzrostu blondyna o pieknych niebieskich oczach. Ma 37 lat. Jest zgrabna, w sczególności ma fantastyczne nogi i przypuszczam, ze dlatego chodzi głównie w mini- spódniczce, itd...itd...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Tak,pracujemy w jednym pomieszczeniu skupiającym dwa zespoły. Magda siedzi dwa biura ode Mnie. Widzę ją codziennie,kilka razy w ciągu dnia. W zespole są prawie sami faceci. A pochyla się często ponieważ musi po coś sięgnąć np. po pudło,do których rejestrujemy dokumenty albo odkłada do nich formularze.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Idąc twoim tokiem myślenia:
Jestem "tupcio" chce wam opowiedziec o mojej szefowej, z którą pracuje od sześciu lat. Jest to sredniego wzrostu brunetka. Ma 37 lat. Jest zgrabna, w szczególności ma fantastyczny tyłek przypuszczam, ze dlatego chodzi w miniówach aby go podkreślać...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ona zapewne ma swiadomość jak działa na facetów. Nie musi was dyscyplinować, czy podoba jej sie to sczucie samców?
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jak to powiedział kolega z innego zespołu: Magda wie że dobrze wygląda. Nie musi nas dyscyplinować bo nikt nie posunął się za daleko ale chyba czuje ten wzrok na swoim tyłku.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
A widac po niej, że wie, zę robi wrażenie, czy jest kamienna twarz. Czasem można żłapać kobiete na jakimś odruchu lub geście świadomym lub podświadomym.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Trudne pytanie moim zdaniem wie ponieważ jak jest tak ubrana to bardzo "kręci się" po biurze
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A wiesz co Mnie też kręci? Magda ma faceta (nie męża),który często wyjeżdża w delegacje. Wówczas zazwyczaj wtedy przychodzi skąpo odziana :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Aaaaaaaaa...no teraz skumałem. Super kobieta. Przerwiemy teraz bo juz sobie wypbraziłem jak ona chodzi po tym biurze, pochyla sie, widac majteczki :devilish: I efekt jest taki, ze musze dac miejsce ww atku innym, cierpliwości może ktoś sie przyłączy:ROFLMAO: Ja chwilowo wyprzęgam;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jeszcze dodam,że biuro jest tak usytuowane,że aby odłożyć dokumenty Magda czasem musi przejść pół biura. Kiedyś,w takiej sytuacji, jak miałem do Niej jakąś sprawę i wracała do swojego biurka to zamiast jej przerwać szedłem za Nią. Mogłem do woli gapić się na jej tyłek. Bardzo szybko dostałem wzwodu :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry