• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Kobieta

Mare

Cichy Podglądacz
Nie mam z tym problemu. Czy listonosz czy kurier to i tak czasem otwieram w samej bieliźnie lub szlafroku. W końcu jestem u siebie
149_1000.jpg
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jakoś specjalnie tego nie lubię i mnie to nie kreci. Mam raczej na to wyjebane i jak już się rozbieram to raczej dlatego bo lubię wywoływać u ludzi zakłopotanie.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam pokazywać się nago. Sprawia mi to przyjemność. Od pewnego czasu obudzila się we ekshibicjonistka. Lubię stać nago przes moim chlopakiem ale także pokazać się liczniejszemu gremium w gorących termach w części przeznaczonej dla golasów.
Dreszczyk emocji i podniecenia dają mi też pokazy na sekskamerkach.
Jednak najnardziej kręci mnie mozliwość pokazania się nago w obecności osób ubranych np. na normalnej plaży dla tekstylnych, kiedy niby niechcący spada ze mnie ręcznik a pod spodem nie mam kostiumu. Miny lampiących się facetów cudowne ale miny ich kobiet bezcenne.😼
Lubię też paradować nago po mieszkaniu np. podczas robienia rano śniadania. Podnieca mnie myśl, że chłopak zaraz złapie mnie za cipkę i będziemy się kochać na blacie kuchennym 😺
Strasznie bym chciał Cię zobaczyć na golaska. Poślij jakieś fotki proszę
trybel1@wp.pl
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedyś gdy miałem jakieś 16 lat była u mnie na wakacjach ze dwa lata młodsza kuzynka.
Kiedy moja mama poszła do pracy , wiedziałem że jesteśmy sami , poszedłem się wykąpać. Po pewnym czasie zawołałem do Agnieszki żeby mi przyniosła ręcznik , bo zapomniałem.
Oczywiście dała się podejść :)
Kiedy otworzyła drzwi stałem nagusieńki w wannie , jak gdyby nigdy nic z namydlonym sterczącym kutaskiem.
Trochę się speszyła i chciała szybko wyjść nie patrząc na moją nagość , ale szybko zareagowałem pytaniem
- No chyba się nie wstydzisz swojego kuzyna
Speszona zaprzeczyła i usiadła potulnie w łazience.
Od tego czasu kąpałem się codziennie i bardzo często chodziłem przy niej na golaska
Po pewnym czasie przestało mi to wystarczać więc zacząłem się przy niej pieścić leżąc w wannie , najpierw robiłem to delikatnie , niby machinalnie , ale w końcu powiedziałem jej , że chłopcy sprawiają sobie tak przyjemność
Wtedy pierwszy raz wypieściłem się przy nie na maxa , z cudownym wytryskiem na końcu
Strasznie jej się to podobało widziałem , więc oczywiście po pewnym czasie na moim kutasie zaciskały się jej dłonie
Najbardziej lubiała kiedy mój kutasek sztywniał w jej paluszkach. Nie mogła tego pojąć
Cudowne wakacje :)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Ja w sumie średnio, dużo bardziej wolę pokazywać żonę. Sauna czy plaża jest super, no i opalenizna później przepiękna :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry