• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Uwielbiam pokazywać się nago. Sprawia mi to przyjemność. Od pewnego czasu obudzila się we ekshibicjonistka. Lubię stać nago przes moim chlopakiem ale także pokazać się liczniejszemu gremium w gorących termach w części przeznaczonej dla golasów.
Dreszczyk emocji i podniecenia dają mi też pokazy na sekskamerkach.
Jednak najnardziej kręci mnie mozliwość pokazania się nago w obecności osób ubranych np. na normalnej plaży dla tekstylnych, kiedy niby niechcący spada ze mnie ręcznik a pod spodem nie mam kostiumu. Miny lampiących się facetów cudowne ale miny ich kobiet bezcenne.😼
Lubię też paradować nago po mieszkaniu np. podczas robienia rano śniadania. Podnieca mnie myśl, że chłopak zaraz złapie mnie za cipkę i będziemy się kochać na blacie kuchennym 😺
 
Ostatnia edycja:
Z

Zgadnijktotojest

Guest
Uwielbiam pokazywać się nago. Sprawia mi to przyjemność. Od pewnego czasu obudzila się we ekshibicjonistka. Lubię stać nago przes moim chlopakiem ale także pokazać się liczniejszemu gremium w gorących termach w części przeznaczonej dla golasów.
Dreszczyk emocji i podniecenia dają mi też pokazy na sekskamerkach.
Jednak najnardziej kręci mnie mozliwość pokazania się nago w obecności osób ubranych np. na normalnej plaży dla tekstylnych, kiedy niby niechcący spada ze mnie ręcznik a pod spodem nie mam kostiumu. Miny lampiących się facetów cudowne ale miny ich kobiet bezcenne.😼
Lubię też paradować nago po mieszkaniu np. podczas robienia rano śniadania. Podnieca mnie myśl, że chłopak zaraz złapie mnie za cipkę i będziemy się kochać na blacie kuchennym 😺
Gdzie cię można spalać na sexkamerkach? Jaki nick ? :) Buziaki super post !
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
zgadzam sie.osobiscie nie mam z tym problemu alenigdy nie wiadomo na kogo trafisz,,wiec trzeba sie pilnowac..natomiast w zaufanym towarzystwie jest luz
Dokładnie tak jak juz pisałem wcześniej też nie mam problemu z nagością . Uwielbiam tak pływać nie wspominając już o opalaniu nago zawsze staram się znaleźć ustronne miejsce nad wodą gdzie mogę tak pływać i się opalać . Bo tak jak piszesz ludzie są różni i nie wiadomo na kogo można trafić. Chociaż mi osobiście zdążyło się parę razy podczas takiego opalania że ludzie przechodzili dosłownie pół metra odemnie więc widzieli mnie całego nagiego i szli dalej kilka razy też zdążyło się że odchodziły kawałek zatrzymywały się i obserwowały mnie dłuższy czas ale naprawdę nie mam z tym najmniejszego problemu jestem zadowolony z tego jak wyglądam myślę że nie mam się czego wstydzić Pozdrawiam
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Uwielbiam pokazywać się nago. Sprawia mi to przyjemność. Od pewnego czasu obudzila się we ekshibicjonistka. Lubię stać nago przes moim chlopakiem ale także pokazać się liczniejszemu gremium w gorących termach w części przeznaczonej dla golasów.
Dreszczyk emocji i podniecenia dają mi też pokazy na sekskamerkach.
Jednak najnardziej kręci mnie mozliwość pokazania się nago w obecności osób ubranych np. na normalnej plaży dla tekstylnych, kiedy niby niechcący spada ze mnie ręcznik a pod spodem nie mam kostiumu. Miny lampiących się facetów cudowne ale miny ich kobiet bezcenne.😼
Lubię też paradować nago po mieszkaniu np. podczas robienia rano śniadania. Podnieca mnie myśl, że chłopak zaraz złapie mnie za cipkę i będziemy się kochać na blacie kuchennym 😺
To gdzie Cie można ujrzeć jesli chodzi o kamerki ?😊
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Gdzie cię można spalać na sexkamerkach? Jaki nick ? :) Buziaki super post !

To gdzie Cie można ujrzeć jesli chodzi o kamerki ?😊


Hahaha ! 😸

Jeśli napiszę, to będzie pójście na łatwiznę .
Zagrajmy i sami mnie znajdźcie i zgadnijcie !
Jeśli komuś się uda, to ustawię mu na 15 minut priv "posłuszna niewolnica" 😼

A teraz kilka podpowiedzi .

Mam sylwetkę typu "F", czyli jestem filigranowa i przez to wyglądam na młodszą aniżeli jestem w rzeczywistości ( a mam 21 lat ) , obecnie mam krótko obcięte włosy i charakterystyczny tatuaż z owadem, który jest w widocznym miejscu. Nie musicie mnie rozbierać, aby go zobaczyć :)
Podczas transmisji na ogólnym przeważnie bywam częściowo ubrana - przynajmniej w majtki. Rozbieram się całkiem i pokazuję różne rzeczy jak mnie najdzie ochota i są fajni widzowie.

Powodzenia i być może do zobaczenia ! (y)😻

 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Hahaha ! 😸

Jeśli napiszę, to będzie pójście na łatwiznę .
Zagrajmy i sami mnie znajdźcie i zgadnijcie !
Jeśli komuś się uda, to ustawię mu na 15 minut priv "posłuszna niewolnica" 😼

A teraz kilka podpowiedzi .

Mam sylwetkę typu "F", czyli jestem filigranowa i przez to wyglądam na młodszą aniżeli jestem w rzeczywistości ( a mam 21 lat ) , obecnie mam krótko obcięte włosy i charakterystyczny tatuaż z owadem, który jest w widocznym miejscu. Nie musicie mnie rozbierać, aby go zobaczyć :)
Podczas transmisji na ogólnym przeważnie bywam częściowo ubrana - przynajmniej w majtki. Rozbieram się całkiem i pokazuję różne rzeczy jak mnie najdzie ochota i są fajni widzowie.

Powodzenia i być może do zobaczenia ! (y)😻

Venuslut?
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Hahaha ! 😸

Jeśli napiszę, to będzie pójście na łatwiznę .
Zagrajmy i sami mnie znajdźcie i zgadnijcie !
Jeśli komuś się uda, to ustawię mu na 15 minut priv "posłuszna niewolnica" 😼

A teraz kilka podpowiedzi .

Mam sylwetkę typu "F", czyli jestem filigranowa i przez to wyglądam na młodszą aniżeli jestem w rzeczywistości ( a mam 21 lat ) , obecnie mam krótko obcięte włosy i charakterystyczny tatuaż z owadem, który jest w widocznym miejscu. Nie musicie mnie rozbierać, aby go zobaczyć :)
Podczas transmisji na ogólnym przeważnie bywam częściowo ubrana - przynajmniej w majtki. Rozbieram się całkiem i pokazuję różne rzeczy jak mnie najdzie ochota i są fajni widzowie.

Powodzenia i być może do zobaczenia ! (y)😻

Nie chodziło mi o nick,ale wgl na jakim portalu ?😉
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Zależy komu, jak fajna kobieta i dość rozumna, żeby skojarzyć, że nie każdy facet jest bóstwem a la Di Capio - tak. Jak taka lecąca tylko na "ciacha:" - wolę jej oszczędzić widoku
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry