• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do panów. Lubicie patrzeć na masturbującą się kobietę ?

Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Pewnie, że lubimy 😅 Co do detali, to ja lubię patrzeć jak ma szeroko rozłożone nogi, tylko odchylone majteczki i widzę jak paluszki wędrują do środka, najlepiej w obi dziurki 😏 Nie lubię jak jest całkowicie rozebrana, to moje zadanie rozebrać do końca 😁 Najlepszy moment - jak usłyszę pierwsze "Ach!" 😏 No i squirt jeżeli nastąpi - to jest bezkompromisowe 😁 I zdecydowanie wolę zabawę rękami niż użycie gadżetów, aczkolwiek niektóre są fajne ale jestem wybredny 😛
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Pewnie, że lubimy 😅 Co do detali, to ja lubię patrzeć jak ma szeroko rozłożone nogi, tylko odchylone majteczki i widzę jak paluszki wędrują do środka, najlepiej w obi dziurki 😏 Nie lubię jak jest całkowicie rozebrana, to moje zadanie rozebrać do końca 😁 Najlepszy moment - jak usłyszę pierwsze "Ach!" 😏 No i squirt jeżeli nastąpi - to jest bezkompromisowe 😁 I zdecydowanie wolę zabawę rękami niż użycie gadżetów, aczkolwiek niektóre są fajne ale jestem wybredny 😛
Pięknie opisane dziękuję 😻
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jeśli tak to który moment jest najlepszy dla was? Jak co robi dokladnie i w jaki sposob? A jeśli oglądacie na stronkach to lubicie jak są ubrane czy całkiem nagie ? :)
Pewnie, że lubię 🥰 Nawet często namawiam żonę, żeby pieściła się w mojej obecności. A najbardziej lubię kiedy do niej dołączam, paluszkami i językiem. Oczywiście kiedy wyjmuje paluszki z cipki to dokładnie je oblizuję. Po prostu rewelacja!
Jeżeli chodzi o drugą część pytania to najbardziej lubię gdy kobieta ma na sobie pończochy i szpilki 😍
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Pewnie, że lubię 🥰 Nawet często namawiam żonę, żeby pieściła się w mojej obecności. A najbardziej lubię kiedy do niej dołączam, paluszkami i językiem. Oczywiście kiedy wyjmuje paluszki z cipki to dokładnie je oblizuję. Po prostu rewelacja!
Jeżeli chodzi o drugą część pytania to najbardziej lubię gdy kobieta ma na sobie pończochy i szpilki 😍
I do tego majteczki? Czy nie koniecznie? ;)
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Pewnie, że lubię 🥰 Nawet często namawiam żonę, żeby pieściła się w mojej obecności. A najbardziej lubię kiedy do niej dołączam, paluszkami i językiem. Oczywiście kiedy wyjmuje paluszki z cipki to dokładnie je oblizuję. Po prostu rewelacja!
Jeżeli chodzi o drugą część pytania to najbardziej lubię gdy kobieta ma na sobie pończochy i szpilki 😍
A właśnie, strój ważna rzecz a zapomniałem wspomnieć, że też uwielbiam ponczochy i to najlepiej na pasie 😏
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Cóż, majteczki zwykle zbyt długo nie pozostają na swoim miejscu. Czasami żona żartuje, że po co kupuje seksowne koronkowe majtki, skoro i tak zaraz je zdejmuję 😜
Haha dokładnie. Gdybyście wiedzieli ile czasu zajmuje nam w sklepie znalezienie tych odpowiednich najpiękniejszych i najseksowniejszych to byście się zdziwili!!! 🤣 Ostatnio pewien pan ściągnął mi je w 0,001 sekundy nawet na nie nie spojrzał !! 🤣🤣 to trochę dołujące 😒 one trochę kosztują tak wgl 🤣
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Haha dokładnie. Gdybyście wiedzieli ile czasu zajmuje nam w sklepie znalezienie tych odpowiednich najpiękniejszych i najseksowniejszych to byście się zdziwili!!! 🤣 Ostatnio pewien pan ściągnął mi je w 0,001 sekundy nawet na nie nie spojrzał !! 🤣🤣 to trochę dołujące 😒 one trochę kosztują tak wgl 🤣
Ja akurat uwielbiam seksowną damską bieliznę, szczególnie koronkową. Lubię też pieścić przez taką bieliznę. Ale niestety majteczki czy biustonosz w końcu i tak lądują gdzieś na boku. Chociaż nie, majtki czasem lądują na mojej twarzy😜
 
Mężczyzna

6Fraglesso9

Cichy Podglądacz
Chyba każdy facet lubi patrzeć na masturbującą się kobietę (co prawda wolałbym pomagać). Jak oglądam filmiki na stronkach to różnie, czasem ubrane czasem nie, jak już ubrane to w zwykłą luźną koszulkę albo prześwitującą i nic więcej. Ciężko wybrać jeden najlepszy moment, jednak lubię słuchać jak oddycha i jakie dźwięki wydaje i też jak jej ciało reaguje na każdy jeden dotyk, czy to jej sam jak sama sobie robi, czy mój kiedy jej pomagam
 
Mężczyzna

Garros

Cichy Podglądacz
Haha dokładnie. Gdybyście wiedzieli ile czasu zajmuje nam w sklepie znalezienie tych odpowiednich najpiękniejszych i najseksowniejszych to byście się zdziwili!!! 🤣 Ostatnio pewien pan ściągnął mi je w 0,001 sekundy nawet na nie nie spojrzał !! 🤣🤣 to trochę dołujące 😒 one trochę kosztują tak wgl 🤣
To chyba dobrze ze byl bardziej zainteresowany tym co jest pod spodem a nie samymy majteczkami? :)
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Haha dokładnie. Gdybyście wiedzieli ile czasu zajmuje nam w sklepie znalezienie tych odpowiednich najpiękniejszych i najseksowniejszych to byście się zdziwili!!! 🤣 Ostatnio pewien pan ściągnął mi je w 0,001 sekundy nawet na nie nie spojrzał !! 🤣🤣 to trochę dołujące 😒 one trochę kosztują tak wgl 🤣
Który to taki dobry był?? 😁😁 speede Gonzalez się znalazl jak widzę 😜 w reszcie też był taki szybki? 🤪
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry