• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się pokazywać nago?

Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Osobiście lubię pokazywać się nago publicznie w takich miejscach jak np. basen, sauna, plaża, opalając się na trawie, ogród czy też spacerować nago po lesie.
Jestem w 100% naturalny lecz lubię swoje ciało eksponować zarówno przed kobietami jak i mężczyznami ( w każdym wieku)
 
Mężczyzna

precel_84

Cichy Podglądacz
3.jpg
A ja nie mogę zobaczyć:/
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
A jak tak się zastanawiam nad jedną sprawą. Czy jeśli lubię lansować się nago w mieszkaniu tuż przy niezasloniętych oknach i w pełnym świetle żeby było dobrze widać... To czy za takie coś sąsiedzi mogą mnie zgłosić?
 
Mężczyzna

jacek77

Cichy Podglądacz
A jak tak się zastanawiam nad jedną sprawą. Czy jeśli lubię lansować się nago w mieszkaniu tuż przy niezasloniętych oknach i w pełnym świetle żeby było dobrze widać... To czy za takie coś sąsiedzi mogą mnie zgłosić?
w domu absolutnie nie..ale na balkonie juz nie jestem pewien...ale kto by chcial zglaszac jesli fajnie popatrzec
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
A jak tak się zastanawiam nad jedną sprawą. Czy jeśli lubię lansować się nago w mieszkaniu tuż przy niezasloniętych oknach i w pełnym świetle żeby było dobrze widać... To czy za takie coś sąsiedzi mogą mnie zgłosić?
teoretycznie zgodnie z prawem mogą zgodnie z art. 140 KW jako wykroczenie lub nawet art. 200§ 4 jako przestępstwo
Choć samo zaglądanie w okna może być podciągnięte pod art. 190a § 1 KK
Wszystko zależy od sytuacji.
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Znacie jakieś miejsca dla nudystów naturystów baseny plaże jeziorka itp. Gdzie można pochodzić sobie nago przy ludziach??
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
teoretycznie zgodnie z prawem mogą zgodnie z art. 140 KW jako wykroczenie lub nawet art. 200§ 4 jako przestępstwo
Choć samo zaglądanie w okna może być podciągnięte pod art. 190a § 1 KK
Wszystko zależy od sytuacji.
Odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy i zabroniony przez ustawę, a jedną z przesłanek do pociągnięcia kogoś do odpowiedzialności z art. 140 kw jest publiczny charakter czynu, czyli w miejscu ogólnodostępnym. Chodzenie nago po mieszkaniu nie wypełnia tych znamion.
A co do zaglądania komuś w okna - w przywołanym artykule również jest szereg przesłanek, które muszą być spełnione łącznie, by móc kogokolwiek pociągnąć do odpowiedzialności, tym razem karnej. Najczęściej chodzi tu jednak o klasyczny stalking, ale nie tylko.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Odpowiedzialności za wykroczenie podlega ten, kto popełnia czyn społecznie szkodliwy i zabroniony przez ustawę, a jedną z przesłanek do pociągnięcia kogoś do odpowiedzialności z art. 140 kw jest publiczny charakter czynu, czyli w miejscu ogólnodostępnym. Chodzenie nago po mieszkaniu nie wypełnia tych znamion.
A co do zaglądania komuś w okna - w przywołanym artykule również jest szereg przesłanek, które muszą być spełnione łącznie, by móc kogokolwiek pociągnąć do odpowiedzialności, tym razem karnej. Najczęściej chodzi tu jednak o klasyczny stalking, ale nie tylko.
Również dziękuję za info😊
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry