• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie wędzidełko

paputek

Cichy Podglądacz
a to kazdemu facetowi musi sie urwac ? nawet jak bez problemu schodzi mu skora, do jakiej wysokosci zeby stwierdzic ze to przeszkadza musi ona schodzic za zoladziem ?
 

Niegrzeczny9595

Cichy Podglądacz
Miałem robiony taki zabieg i jest bezbolesny więc nie ma się czego bać,nawet tej igły co wbijała żeby dać znieczulenie także spokojnie:)nie ma co z tym zwlekać lepiej iść za w czasu niż się stresować itp:)
 

ameba123

Nowicjusz
Też miałem z tym problem. Na szczęście czasami podczas mocniejszych stosunków się nadrywało. Parę dni bez seksu. Problemy ze szczypaniem i inne dolegliwości. Aż po kolejnym naderwaniu więzadła przestało się tak mocno napinać, dzięki czemu jestem wolny :)
 
Mężczyzna

Pawelo69

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie namawiam na zabieg wędzidełka!

Miałem za krótkie przez wiele, wiele lat, aż do przeczytania o tym problemie w … książce „Sztuka obsługi penisa”. Poddałem się zabiegowi i po 4 tygodniach (długo, ale wytrzymałem) mogłem używać swego przyjaciela do woli! bez narażania się na pęknięcia napletka, czy bólu podczas stosunku lub masturbacji. Przez kilka miesięcy zachwycałem się wręcz tym komfortem prosząc partnerki o ściąganie napletka do końca, jak tylko się da, taką sprawiało mi to radochę!

Uważam, że wiedza o problemach z wędzidełkiem lub stulejką powinna być rozpowszechniana wśród młodych ludzi – mnie problem ten dokuczał od wczesnej młodości do wieku dojrzałego. Spowodował wycofanie się psychiczne w relacjach z kobietami, nieśmiałość i trudność w nawiązywaniu kontaktów z nimi.

Sam zabieg jest do przeżycia. Znieczulenie wstrzykują b. cienką igłą i są to krótkie ukłucia. Wędzidełko jest nacinane i skóra jest tak zszywana, by napletek mógł bardziej być zsuwany. Po zabiegu przez tydzień należy przemywać ranę i po tygodniu szwy rozpuszczają się. Nie ma bolesności w czasie zrastania się nacięcia. Zależnie o wieku i szybkości gojenia się, seks można uprawiać od dwóch do czterech tygodni po zabiegu.
 
Mężczyzna

gosclord

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie namawiam na zabieg wędzidełka!

Miałem za krótkie przez wiele, wiele lat, aż do przeczytania o tym problemie w … książce „Sztuka obsługi penisa”. Poddałem się zabiegowi i po 4 tygodniach (długo, ale wytrzymałem) mogłem używać swego przyjaciela do woli! bez narażania się na pęknięcia napletka, czy bólu podczas stosunku lub masturbacji. Przez kilka miesięcy zachwycałem się wręcz tym komfortem prosząc partnerki o ściąganie napletka do końca, jak tylko się da, taką sprawiało mi to radochę!

Uważam, że wiedza o problemach z wędzidełkiem lub stulejką powinna być rozpowszechniana wśród młodych ludzi – mnie problem ten dokuczał od wczesnej młodości do wieku dojrzałego. Spowodował wycofanie się psychiczne w relacjach z kobietami, nieśmiałość i trudność w nawiązywaniu kontaktów z nimi.

Sam zabieg jest do przeżycia. Znieczulenie wstrzykują b. cienką igłą i są to krótkie ukłucia. Wędzidełko jest nacinane i skóra jest tak zszywana, by napletek mógł bardziej być zsuwany. Po zabiegu przez tydzień należy przemywać ranę i po tygodniu szwy rozpuszczają się. Nie ma bolesności w czasie zrastania się nacięcia. Zależnie o wieku i szybkości gojenia się, seks można uprawiać od dwóch do czterech tygodni po zabiegu.
Miałem tak samo. Zrobiłem i jestem mega zadowolony. Nawet wbrew temu do czytałem, moje doznania są jeszcze lepsze niż przed zabiegiem. Polecam również dla niezdecydowanych.
 
Kobieta

julita38

Cichy Podglądacz
Mój mężczyzna po delikatnej namowie zgodził się na obrzezanie typu Low and Tight. Niby nie było problemu ale podczas wzwodu napletek czasami zsuwał się na penisa ale jak był odciągnięty to nieco uciskał pod żołędziem. Po obrzezaniu napletek kończy się zaraz za żołędziem. Żołądź odsłonięty jest przez cały czas nie ma znaczenia czy podczas wzwodu czy nie. Ogólnie estetyka jak dla mnie rewelacja. W zasadzie same plusy mówi jedynie, że teraz trudniej jes mu się masturbować tzn może ale trwa to dłużej bo nie ma napletka który można naciągnąć na żołądź. Czytałam natomiast, że coś takiego zdarza się podczas późnego obrzezania u nas po 40 i jest to po prostu kwestia przyzwyczajenia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry