• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie wędzidełko

Snaker

Seks Praktykant
no tak.. hmm ale my mówimy o innej części ciała... napewno nie o języku... ale szczrze mówiąc brawo za skojarzenie. Myślałem że wniesiesz cosik ciekawszego do tematu o dolnej części ciała mężczyzny (between pępek a kolana... też ruchliwa(chawa:))
 

Snaker

Seks Praktykant
no ja nie wiem co ma wspólnego język i penies u mężczyzny... no chociaż oba zaspokajają w pewien sposób kobiety... :) Ale stulejki języka raczej mnieć nie można :lol:
 

Snaker

Seks Praktykant
Mołotov i jak żyjesz.. czy już nie masz sprzetu i wogóle... miałeś napisać co i jak...
Ludzie tutaj od zmysłów odchodza.... :evil: :lol:
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
Byłem juz u pani DOKTÓR :wink: rodzinnej i poprosiłem o skierowanie, dała bez prblrmu jednak musiałem sie pochwalić tym co skrywam w spodniach :oops:
Miałem iśc już w poniedziałek ale praca, wtorek praca, środa szkołe załatwiam więc w czwartek rano ide a wieczorem jak będe żył to napisze.

Qrde faktycznie jak znieczulenie zejdzie to moze boleć a jak pomyśle o igle wbijanej w... AAAAAAAUUUUUUUUŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAA!!!!!!!

Dlaczego ja jestem pierwszy co?! a niech ktoś inny idzie i opowie!! co to ma być!! Mnie już sporo dotknęło /czarnobyl, reforma szkolnictwa, nowa matura a teraz jeszcze wędzidełko!! :cry: / :p

Dobra juz nie panikuje musze być męski :wink:
 

Szarka

Erotoman
w pracy asystowałam przy cewnikowaniu mężczyzn, przed jakimkolwiek zabiegiem np. wbijaniem igły wczesniej członek był smarowany żelem znieczulającym
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
Szarka napisał:
w pracy asystowałam przy cewnikowaniu mężczyzn, przed jakimkolwiek zabiegiem np. wbijaniem igły wczesniej członek był smarowany żelem znieczulającym


Dzieki Szarka uspokoiłaś mnie:)

A teraz powiem jak było:
No więc tak: dawno dawno temu piekny młodzieniec przybył do odległego o 8 km tzn 8 gór, lasów i rzek szpitala.
Pół godziny szukał odpowiedniego oddziału bo każdy lekarz kierował go na inne pietro i inny sektor. Kiedy nagle ujrzał tabliczkę "Gabinet urologiczny" Ujrzał równierz spora grupke innych juz nie tak pieknych i nie młodzieńców :wink:
Pomyślał: "co to Qr... zaraza?"
Kiedy juz się zarejestrował do doktora o bardzo zwierzęcym nazwisku okazało się że najbliższy termin to 18 sierpień...


No cóz czekam... I mam nadzieje że jak przyjde tam to doktor obejrzy i powie że tak ma być i żebym szedł do domu w zdrowiu :roll:

A może któryś z kolegów pójdzie wcześniej??? Co Cykory?? :twisted:
 

Snaker

Seks Praktykant
hmm Mołotov z całej Twojej (a jakże ciekawej... ) opowieści najbardziej zaciekawiło mnie co to za zwierzęce nazwisko
zarejestrował do doktora o bardzo zwierzęcym nazwisku
... :) Ale pisz.. jak tam będzie w siepniu :roll: Ja na razie nie idę .. jak będę w Twoim wieku to też będę pisał o innych co zajrzą na to forum Cykory.. :wink: Drżyjcie "koty"/// :twisted:
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
Qrde coś mi pewnie tam utnie... nie żebym sie bał :roll:
Zresztą moja Pani mówi że lekarz powie że wszystko ok i wyśle mnie do domu. Mam nadzieje że tak właśnie będzie bo jak coś utnie i później tydzień wstrzemięźliwości to wielka lipa bo Ona ma dwa dni później urodziny!!! :cry:

Ale już jej powiedziałem że wtedy się nią zajmę;)
 

Snaker

Seks Praktykant
no to Molotov Twój termin na 18stego się już powoli zbliża... czyli Twoja Luba... ma urodzinki 20? Jak dobrze wyliczyłem... :wink: hehe nie bój się jak utnie małego to przyszyją Ci model zamienny... (hmm co powiesz o gumowym) :lol:
 

Mołotov

Cichy Podglądacz
IIIIIIII uwaga!!!! słuchajcie mnie wszyscy!!!...


... nie poszedłem;) wiem teraz mnie na stosie spalicie ale cóż... te urodzinki następnego dnia przeważyły szale. Ale uważam że słuszną decyzje powziąłem bo... w tym samym dniu się oświadczyłem :D :D :D
 

gonia

Erotoman
Mołotov napisał:
IIIIIIII uwaga!!!! słuchajcie mnie wszyscy!!!...


... nie poszedłem;) wiem teraz mnie na stosie spalicie ale cóż... te urodzinki następnego dnia przeważyły szale. Ale uważam że słuszną decyzje powziąłem bo... w tym samym dniu się oświadczyłem :D :D :D
Gratuluje :)
 

Snaker

Seks Praktykant
Ja również gratuluję
Aczkolwiek kiedy tylko namierzę Twój adres.. hmm to po pierwsze czemuś tak długo zwlekał z odpowiedzią..
po drugie nie mogłeś iść i sprawdzić czy Cię jednak nie naprawią? :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry