• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Krótkie wędzidełko a pierwszy raz.

oskarito1024

Cichy Podglądacz
Witam myślałem ze mam stulejke jednak gdy odchylam żołądź zauważłem ze to to połczenie penisa z żołędziem mi to uniemożliwia zeby ściągnąć cały napletek i teraz tak czy to przeszkadza w sexie ? Chce z dziewczyną zrobić swój 1 raz, czy to prawda ze na początku chłopcy tak mają i to pęka podczas 1 razu czy coś takiego słyszałem.
 

Drayos

Cichy Podglądacz
Jak Ci pęknie to wylądujesz z tryskającym przyrodzeniem (tyle że to będzie czerwony wytrysk) na SOR. Zgłoś się do urologa, jeżeli stwierdzi że trzeba operować to lepiej się zgodzić bo naprawdę może boleć. Jak masz 18 lat to może zrobić to na miejscu, potem tylko miesiąc- 2 rekonwalescencji i problem z głowy. Jak nie to poproś opiekuna prawnego o wyprawę do urologa :p
 

Turin

Cichy Podglądacz
też mam problem z krótkim wędzidełkiem. U mnie na szczęście napletek schodzi poniżej grzybka więc nie ma potrzeby się ciąć bo wizualnie nie zmienia to za wiele. W gumce nie będziesz czuł pewnie dużej różnicy, jeśli dziewczyna jest wyrozumiała to jej opowiedz o swoim problemie. A o pękaniu pierwsze słyszę
 

takija

Cichy Podglądacz
To nie jest żadna operacja tylko lekko podcinają umożliwiając normalne zsuwanie napletka. Nie jest też tak, że to pęka. Jeśli faktycznie masz za krótkie wędzidełko to lepiej je podciąć. "Na sucho" możesz mieć problem z odczuwaniem przyjemności, bo zamiast tego będziesz odczuwał ból. W prezerwatywie prawie w ogóle tego nie czuć bo i troszkę inaczej wszystko "działa". Możesz sprawdzić ile jesteś w stanie zsunąć napletek "na mokro" we wzwodzie. Możesz użyć żelu nawilżającego. Brak możliwości zsuwania napletka nie tylko może utrudniać seks ale też naraża Cię na różne infekcje. Warto więc się tym zająć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry