• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy zaczęliście się masturbować?

Mężczyzna

Nomoreheroes

Cichy Podglądacz
Mając niespełna 12 lat podczas siedzenia na sedesie odciągałem i naciągałem napletek na sztywniejący i powiększający się członek. Odczuwałem przy tym coraz większą przyjemność plus wrażenie czegoś podobnego do parcia na pęcherz, które wraz ze zwiększaniem się przyjemności stawało się coraz mniej i kontrolowane. Obawiając się braku kontroli i nieznanych skutków przerywałem zabawę, odczekiwałem chwilę aż członek zwiotczeje i skuszony przyjemnością ponawiałem zabawę. Wychodzi na to, że odkryłem edging wcześniej niż po raz pierwszy doprowadziłem się do orgazmu.

Aż wreszcie zbyt późno przerwałem pieszczenie się i straciłem kontrolę doznając pierwszego wytrysku i orgazmu.
 
Mężczyzna

wielbicielminety

Cichy Podglądacz
Ile mieliscie lat jak sie zaczeliscie masturbować, bo ostatnio nakryłam mojego 8 letniego brata i nie wiem co mam myśleć. Ja dowiedziałam się o tym jak miałam 13 lat, ale nie umiałam tego zrobic, dopiero potem mi wyszło czyli około 14-15 lat. A wy?
Ja około 10 lat, nic nie myśleć, to jest normalną rzeczą, że takie "maluchy" już się masturbują. Tego nie wyłączysz pilotem od telewizora, to jest już wiek gdy się odczuwa potrzebę robienia sobie dobrze i już należałoby rozmawiać z takimi ludźmi o tych sprawach.
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry