• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie kutasy??

Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Ja mam 20 a jak bardzo sie podniece i nie dale mu ulgi to i 22 grobosci nie mierzylem ale jak ogorek szklarniowy i koncowke zakrzywiona do gory 😇😇zawsze dokladnie wygolony (moze jakas pani sie zainteresuje albo znajomy 😜)
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
20240320_1855032.jpg
 
Kobieta

AGASE

Seks Praktykant
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
Kolega ma na czole jak poroże i może się pochwalić szkoda że tylko tym bo muz.....
 
Mężczyzna

Masażysta69xxx

Cichy Podglądacz
Wcale się Tobie autorko nie dziwię :) Polecam z całego serca forumową galerię kutasów. Masz tam różne okazy Polaków. Są i giganty i średniaki i maluchy. Ciesz się hojnie obdarzonym gabarytem męża, 20cm- 20+ cm to już kutas gigant. 18-19cm jak dla mnie idealny średniak. 15cm przeciętna krajowa, poniżej 15cm maluch.
Ja mam 19,5 🔥
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry