• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie kutasy??

Mężczyzna

Michal@87

Cichy Podglądacz
Kocham kocham meza, a jak jest klutnia to jego kutas ma ksywke rozjemca
Hehe znam to. Często jakiejś kłótni kiedy w nią wchodzę mówi że mam szczęście że mam takiego kutasa ;) ja mam 18cm i w sumie to mogę powiedzieć że go bardzo lubię, i zazwyczaj od pań słyszę komplementy, ale czy chciałbym mieć takiego 20cm,? No pewnie ze tak. Chodzę czasem do masZystki erotycznej i jakoś kiedyś zeszło na temat kutasow, spytałem się jej o mojego, powiedziała że długość ok, ale woli grube, a mój podobno nie jest, za to druga masażystka jej koleżanka woli cieńsze
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
Takiego to ja zonie dildosa kupilem duzego a sam mam 18 cm i zone nie raz moje 18 cm zabolalo wiec sadze ze sredni najlepszy bo tedildo prez rok uzyla dwa razy bo za duzy i boli
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
Niech ktoś chętny dołączy do mnie... Niedługo wytrysnę 🥵🥵😍😍
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
11 cm, ale żywotny :)
 
Mężczyzna

Ayreen

Cichy Podglądacz
Mój ma 17cm długości i 15 obwodu. Czy chciałbym żeby był większy? No kto by nie chciał XD ale przywykłem do niego. Moja często mi jęczy do ucha, że jest ogromny, więc kwestia gustu 😅
 
Mężczyzna

małomówny

Cichy Podglądacz
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
Ja mam 17/18 cm ale jest w objętości gruby i kobiety nigdy nie narzekały na niego :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry