• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie kutasy??

Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Witam, chciala bym zapytac jakie macie kutasy?? I czy dla was sa duze czy uwazacie ze sa srednie. Poniewaz moj maz ma 21 /22cm grubego i zylastego no i 17cm obwodu, a on uwaza go za przecietniaka....a ja poprostu az wariuje na jego punkcie(kutasa)
Wcale się Tobie autorko nie dziwię :) Polecam z całego serca forumową galerię kutasów. Masz tam różne okazy Polaków. Są i giganty i średniaki i maluchy. Ciesz się hojnie obdarzonym gabarytem męża, 20cm- 20+ cm to już kutas gigant. 18-19cm jak dla mnie idealny średniak. 15cm przeciętna krajowa, poniżej 15cm maluch.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Czyli jednak to prawda :) Czemu mnie to nie dziwi, wysoki wzrost, męski facet to i lubiany przez Matkę Naturę :) Ciesz się i korzystaj, kochaj swego męża, pozdrawiam serdecznie :)
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
To Ty masz czas na nudę? :D
Czasem (choć rzadko, łapie człowieka chwila nudy, szczególnie jak danego dnia w pracy było nudnie, spokojnie i chwilowo opierdalająco wręcz) po czymś takim człowiek jest w humorze jak kot brytyjski, szkocki czy ragdoll. I trzeba zbić nudę i jakoś ją przegonić :) Cały sekret.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Czasem (choć rzadko, łapie człowieka chwila nudy, szczególnie jak danego dnia w pracy było nudnie, spokojnie i chwilowo opierdalająco wręcz) po czymś takim człowiek jest w humorze jak kot brytyjski, szkocki czy ragdoll. I trzeba zbić nudę i jakoś ją przegonić :) Cały sekret.
Teraz to się układa w logiczną całość :D
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Wcale się Tobie autorko nie dziwię :) Polecam z całego serca forumową galerię kutasów. Masz tam różne okazy Polaków. Są i giganty i średniaki i maluchy. Ciesz się hojnie obdarzonym gabarytem męża, 20cm- 20+ cm to już kutas gigant. 18-19cm jak dla mnie idealny średniak. 15cm przeciętna krajowa, poniżej 15cm maluch.
Sama nie przepadam za tymi gigantami, wszystko oczywiście zależy też od średnicy, ale nie widzę przyjemności z takiego za wielkiego, często nawet odczuwam dyskomfort.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Sama nie przepadam za tymi gigantami, wszystko oczywiście zależy też od średnicy, ale nie widzę przyjemności z takiego za wielkiego, często nawet odczuwam dyskomfort.
na tem jestem dość długa i wysokoskanalizowana, więc różnicy ani bólu czy dyskomfortu mi to nie robi ale wiadomo dla każdego co innego :)
 
Kobieta

Anna.foto

Cichy Podglądacz
Ostatnio jedna znajoma mowila ze woli dlugie ale cienkie a druga znowu ze krotkie i grube, takze kazdy czlowiek sie musi dopasowac z drugim
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Ostatnio jedna znajoma mowila ze woli dlugie ale cienkie a druga znowu ze krotkie i grube, takze kazdy czlowiek sie musi dopasowac z drugim
Już tak jest i będzie że nie każdy musi lubić to samo 😏A wracając do kutasa to mi jak i moim partnerkom myślę odpowiadał 😉 Ale najlepiej jeśli ktoś obok to ocenił 🙂
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Ja mam takiego 18 cm i wydaje się byś spoko, obwodu nie mierzyłem, żona mówi że taki jej wystarczy, chociaż czasem nie potrafi zmieścić go całego bo odczuwa ból 😜
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry