• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie macie kutasy??

Kobieta

Saanvi

Erotoman
Nie ma ważniejszego wymiaru u faceta 🤣
No zaczynam to pojmować, ale ja lubię tych co mówią, że nie czuli potrzeby mierzenia i w sumie to jest ok. Bo to i budujesz tajemnicę i ja nie wyobrażam sobie tego gościa z miarką przy fiucie.
Wiem, że czasem trzeba, jak się ma szerokiego to warto dobrać dobrze prezerwatywę. Jednak co to za różnica tak na serio czy tam będzie te 15-16 czy wciągniesz brzuch, naciągniesz go i wyjdzie te 17 cm.
 
Mężczyzna

Dominator89

Cichy Podglądacz
No zaczynam to pojmować, ale ja lubię tych co mówią, że nie czuli potrzeby mierzenia i w sumie to jest ok. Bo to i budujesz tajemnicę i ja nie wyobrażam sobie tego gościa z miarką przy fiucie.
Wiem, że czasem trzeba, jak się ma szerokiego to warto dobrać dobrze prezerwatywę. Jednak co to za różnica tak na serio czy tam będzie te 15-16 czy wciągniesz brzuch, naciągniesz go i wyjdzie te 17 cm.
Nigdy nie mierzylem swojego😎👍
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie przyszłoby mi do głowy mierzyć. Bo jakie to właściwie ma znaczenie?
Bodaj w szóstej klasie podstawówki jeden koleś spytał mnie "Mierzyłeś kiedyś swojego...?", na co zdębiałem. Skąd taki pomysł u niektórych, to nie wiem.
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry