• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zaciagnac tesciową do łóżka

Mężczyzna

Toni88

Cichy Podglądacz
U mnie z kolei moja teściowa sama zaczęła mnie podrywać, po kilku spotkaniach u niej z rodzinką potrafiła na głos to przy wszystkich powiedzieć że jestem super, chciała by mieć takiego męża, same komplementy kiedy moja żona urodziła córkę i była jeszcze w, szpitalu to moja teściową zadzwonila do mnie i spytała czy pępkowe będzie oczywiście się zgodziłem i poszedłem do niej na tzw. Pępkowe. Jeden drink drugi drink i tak lecialo za pewnym razem kiedy chciałem wyjść na papieroska wyszła za mną i po ukratku zaczęła mnie pytać o sprośne rzeczy 😉odnośnie sexu i wtedy dopiero to się zaczęło złapała mnie za pośladki później za krocze. Nigdy nie sadzilem że moja teściową taka jest a ma męża który pracuje w delegacjach
 
Mężczyzna

Paweł198

Cichy Podglądacz
Witam. Mieszka z nami teściowa od ok 2 lat . 57 lat zgrabna . Ogromne piersci , okrągły tylek. Po rozwodzie od 14 lat . Chodzi po domu bez stanika a ja nie mogę się opanować żeby nie zerkać. Mam wrażenie że to robi celowo . Mam na nią po prostu ochote . Jakby ja podejść. Jakieś pomysły
Cześć. Przerabiałem temat kolego gdy mieszkałem z narzeczoną i jej rodzicami. Nie ma nic prostszego. Moja przyszła teściowa była pracowitą kobietą ale czasem potrzebowała męskiej pomocy. Teściu już na kręgosłup narzekał więc ja czasami jej pomagałem. Wspólna praca przerodziła się we flirt, aż kiedyś zacząłem się dobierać do niej. Zaryzykowałem i opłaciło się. Pierwszy raz to był szybki numerek i przerwany z resztą przez jej wnuka , a mojego pasierba. Następnie już oficjalnie organizowaliśmy czas tak by chociaż raz na tydzień można było się oddać rozkoszy. A do akcji przystapillem gdy mówiła że mąż już nie daje rady bo zdrowie nie pozwala, chodziło jej o pracę porządkowe rzecz jasna. Ja wtedy do niej z tekstem " a z tymi sprawami daje radę?" i uśmiechnąłem się. Ona do mnie bezpośrednio że już nie pamięta kiedy ostatnio kochała się. Więc ja poszedłem vabank wtedy: i mówię że jeśli ma ochotę to zawsze może liczyć na moją pomóc. I od słowa do słowa z bajeru przeszedłem w czyny. Ówczesna teściowa miała figurę bardzo zgrabną i twarz też jeszcze nie pomarszczoną, była wtedy jakoś po 50 , a teściu 10 lat starszy więc... Zawsze lubiłem bezinteresownie pomagać ludziom. Prawdopodobnie do dziś dnia nikt o tym nie wie, że za dnia obrabiałem mamusie, a w nocy córusię. W między czasie od czasu do czasu z teściem flaszkę obaliliśmy. Nikt mi tego nie odbierze, zięciem byłem doskonałym.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry