• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zaciagnac tesciową do łóżka

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wiesz Mal@, facet jest prostym narzędziem i albo ma do rypania plastikowa lalkę, a ta jednak trochę kosztuje, albo własną rękę, albo życiowo doświadczoną teściową, która niejedno przeżyła.
Wiesz, zycie to jednak za cholere nie jest różową romantyczna chmurką.
 
O

ologreti

Guest
Wiesz Mal@, facet jest prostym narzędziem i albo ma do rypania plastikowa lalkę, a ta jednak trochę kosztuje, albo własną rękę, albo życiowo doświadczoną teściową, która niejedno przeżyła.
Wiesz, zycie to jednak za cholere nie jest różową romantyczna chmurką.
Rentu ja to wszystko rozumiem... Facet jest tak prosty jak budowa cepa... Każdy ma różne fantazje, potrzeby itp... Ale do jasnej cholery - będąc w małżeństwie bzykać teściowa.. 🙄 No sory dla mnie to jest obrzydliwe... Po jasna ciasna brał sobie za żonę jej córkę... A woli teściowa.... Przysięga małżeńska do czegoś chyba zobowiązuje... A jak nie chcesz jej dotrzymać to się poprostu nie żeń albo nie wychoc za mąż względem kobiet.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Rentu ja to wszystko rozumiem... Facet jest tak prosty jak budowa cepa.
Fakt!
Ale dlaczego kobiety nie sa w stanie tego zrozumieć i zaakceptować? Inaczej: czego im brakuje? Punktów IQ?

Ale do jasnej cholery - będąc w małżeństwie bzykać teściowa.
Tja, odpowiedz jest stosunkowo prosta, bo zapewne teściowa jest o 77 niebiosa lepsza od żony/córki.
Młode kobiety wcale nie są aniołami.

No sory dla mnie to jest obrzydliwe... Po jasna ciasna brał sobie za żonę jej córkę... A woli teściowa.... Przysięga małżeńska do czegoś chyba zobowiązuje... A jak nie chcesz jej dotrzymać to się poprostu nie żeń albo nie wychoc za mąż względem kobiet

To juz skomentuje troche pozniej, bo i tu nie masz racji 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zdaje się, ze teściową rypie się bez opamiętania i to do utraty tchu, ale nigdy nie fotografuje, bo to nie jest jednak nastoletnia podfruwajka.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Podejdź z gustem i poważnie... Po pierwsze podaruj "mamusi" coś słodkiego... Kobietom buzują hormony od słodyczy, najlepiej sprawdzi się najlepsza bombonierka dla teściowej czyli paczka cukru w kostkach... Potem zaproś na lampkę wytrawnego Geriavitu przy aromatycznych świecach z szarego mydła ... cudowny rozwód gwarantowany... ;)
No chyba że możesz przypadkowo wejs kiedy się kapie lub wejść do pokoju kiedy się zaspokaja, ja miałem przyjemność wejść do łazienki, zastałem teściowa zaspokajacą się pod prysznicem, nawet nie zauważyła jak się rozebrałem i powoli otworzyłem kabinę, dopiero kiedy poczuła mnie z tyłu rzuciła prysznic i odwracając się powiedziała że nie możemy i to nie głośno ale wtedy już się wtulilem w nią rozkładając nogi by włożyć tam fiutka całując jej usta pieszcząc piersi i szepcąc że dokończymy to co zaczęła razem, tak się stało i dzieje do dziś, jest super, żona jest zimna czasami kiedy już ma chcice to rozkłada się i walę jak kłodę, po ciemku bez jakiś fantazji, sex po urodzeniu dziecka stał się jej obojętny, potrafi miesiącami nie dawać się bzykać, myślałem że może ma kogoś innego ale nie, próbowałem rozmawiać też to zbywa, jest dobra matka żona ale hujowa kochanką, gdyby nie Teściowa to bym napewno się rozwiódł, zna nasze relację rozmawiamy o tym, ale prosiła bym zapomniał o myśli rozwodu bo dostanę wszystko co chce od niej, nawet zorganizowała zajebista imprezkę z koleżanką, później miałem okazję moc spróbować z nieznajomym panem bi, oprócz tego ma szalone pomysły jakie tylko można wyobrazić, żona nie domyśla się niczego, nadal jestem tym który chcę ale wyrozumiały że nie dziś , jak coś to po powrocie, i tak czasami jest że po południu wyzuty przez teściowa a wieczorem jest ten dzień kiedy trzeba bzyknac żonę, Panowie życzę wszystkim takich teściowych,
 
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Nie muszę, chciałem by niektórzy mogli się dowiedzieć że takie rzeczy się dzieją i że to tylko sex,
 
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Eee... Nie ubarwiasz ty trochę???
Napiszę Ci coś jeszcze mój przyjaciel z jednego bloku sypią z Matką, to efekt tego że ojciec od trzech lat jest sparaliżowany, piliśmy w weekend i tak sobie gadaliśmy i wysLo że każdy z nas bzyka stara cipkę 😁😁 najlepsze jest to że chcemy się moc kochać we czwórkę w jednej sypialni, panie się znają dobrze, odwiedzają się, więc powinno się udać,przyjaciel nie może się doczekać by móc włożyć w pupę bo jego Mamuśka nie daje 😁, mam więc nadzieję że zrozumiesz iż my sex traktujemy jako normalną rzecz od początku świata, bzykanie poprawia pracę mózgu i ciała, a kazda cipka jest taka sama,
 
Mężczyzna

OskarGrot

Cichy Podglądacz
No cóż... Trudno mi uwierzyć w taką konfigurację, ale może mieszkam w zbyt małym miasteczku. Ja niestety nigdy nie miałem szansy na takie coś. Życzę powodzenia.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry