• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zaciagnac tesciową do łóżka

Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Jakbyś miał fajna teściowa to byś zmienił zdanie .
No, nie. 😎 Wszystko wszystkim, ale trzeba być odpowiedzialnym dojrzałym facetem, a nie mentalnym dzieciakiem napalonym na wszystko co ma dziurę. 😂
Moja granica tolerancji w sprawach seksu jest naprawdę szeroka, ale to jest obrzydliwe.
Żółwik! 🐢
Nie podbiecają mnie kobiety 50+ i wyżej
No, chyba że Mama Stiflera. Co nie??? 😁
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
chyba że Mama Stiflera. Co nie??? 😁
hq_k9kqTURBXy85YzhlYzc2MTJkNDJhMDM4OWM0ZjJhMzAyZmE3M2JkZS5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsOBoTAB
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Bo kręcą mnie dojrzałe kobiety . 😜
A tak już na serio to szkoda mi tylko twojej żony, że puściłeś ją kantem i to z jej własną matką w waszym własnym domu. To jest kurestwo! 😠

Trzeba było związać się z milfem, a nie niszczyć życia młodej kobiecie. 😞
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Kurestwo to dawanie dupy za pieniądze niedouczony zjebie . W dupie mam co o tym myślisz 🙂
Patrzcie panie i panowie, jaki mocny w gębie! Szkoda jebany frajerze, że taki kozak to z ciebie tylko w Necie, bo w rzeczywistości jesteś zwykłą tchórzliwą pizdą, która rucha potajemnie po kątach, zamiast powiedzieć prawdę żonie prosto w twarz (która z miejsca by ci wyperswadowała, czym jest "kurestwo"). 😂😂😂

Taka jest różnica między dorosłym odpowiedzialnym mężczyzną trzymającym się zasad jak ja, a niedojebem mózgowym z mentalnością 15-latka takim jak ty, który myśli tylko o własnej dupie. 😎

Życzę ci, aby cała sprawa wyszła na jaw, a wtedy dowiesz się, co to jest życie i konsekwencje. Amen! 😘
 
Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Patrzcie panie i panowie, jaki mocny w gębie! Szkoda jebany frajerze, że taki kozak to z ciebie tylko w Necie, bo w rzeczywistości jesteś zwykłą tchórzliwą pizdą, która rucha potajemnie po kątach, zamiast powiedzieć prawdę żonie prosto w twarz (która z miejsca by ci wyperswadowała, czym jest "kurestwo"). 😂😂😂

Taka jest różnica między dorosłym odpowiedzialnym mężczyzną trzymającym się zasad jak ja, a niedojebem mózgowym z mentalnością 15-latka takim jak ty, który myśli tylko o własnej dupie. 😎

Życzę ci, aby cała sprawa wyszła na jaw, a wtedy dowiesz się, co to jest życie i konsekwencje. Amen! 😘
Trol kabareciarz . 🤣🤣
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Trol kabareciarz . 🤣🤣
Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem, odpowiedzi idioty.

Nie dziwi mnie rosnąca sterta papierów rozwodowych, kiedy nieustannie kurwa widzę jak wiele nieodpowiedzialności i głupoty ludzie wnoszą do swojego codziennego dorosłego życia, ale najgorsze w tym wszystkim jest kurwa cierpienie niewinnych osób spowodowane przez jebany plankton twojego pokroju!
 
Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem, odpowiedzi idioty.

Nie dziwi mnie rosnąca sterta papierów rozwodowych, kiedy nieustannie kurwa widzę jak wiele nieodpowiedzialności i głupoty ludzie wnoszą do swojego codziennego dorosłego życia, ale najgorsze w tym wszystkim jest kurwa cierpienie niewinnych osób spowodowane przez jebany plankton twojego pokroju!
Zazdrościsz teściowej i to pcha cie do tego całego wylanego żalu . Chcesz to ciebie też uraczę. Starczy miłości dla wszystkich. I wtedy zobaczysz jak smakuje prawdziwy mężczyzna. I przestaniesz być taki nerwowy jak wkoncu usiądziesz na porządnym kutasie .
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Zazdrościsz teściowej i to pcha cie do tego całego wylanego żalu .
Mnie zazdrość nie dotyczy, bo nie tylko nie mam w przeciwieństwie do ciebie rozumu nastoletniego gówniarza, ale i jestem zadowolony ze swojego życia.
Chcesz to ciebie też uraczę. Starczy miłości dla wszystkich. I wtedy zobaczysz jak smakuje prawdziwy mężczyzna. I przestaniesz być taki nerwowy jak wkoncu usiądziesz na porządnym kutasie .
Jesteś tchórzliwą pizdą, co stwierdziłem już wcześniej, a jak szukasz kolesi do swoich kryptogejowskich zabaw to pomyliłeś kurwa adresy.

Swoją drogą czy teściowa ruchała cię w dupę straponem??? 😂😂😂
 
Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Mnie zazdrość nie dotyczy, bo nie tylko nie mam w przeciwieństwie do ciebie rozumu nastoletniego gówniarza, ale i jestem zadowolony ze swojego życia.

Jesteś tchórzliwą pizdą, co stwierdziłem już wcześniej, a jak szukasz kolesi do swoich kryptogejowskich zabaw to pomyliłeś kurwa adresy.

Swoją drogą czy teściowa ruchała cię w dupę straponem??? 😂😂😂
Cały dzień się zbierałeś na tą odpowiedź. Chyba uderzyłem jednak w czuły punkt . Chodź chłoptasiu pokaże ci kto ma naprawdę pizdę między nogami.👌
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Cały dzień się zbierałeś na tą odpowiedź. Chyba uderzyłem jednak w czuły punkt . Chodź chłoptasiu pokaże ci kto ma naprawdę pizdę między nogami.👌
Do odpisywania na twoje bzdury pozerski lamusie nie trzeba się specjalnie wysilać, a poza tym mam inne ciekawsze rzeczy do roboty, niżeli siedzieć cały dzień w Necie pizdeczko.
Hahahah
Nie każdy ma czas odpowiedzieć od razu. Nie patrz swoją miarą, że cały czas ktoś siedzi w "Internetach" 😝😝
Otóż to, polać Ci! 😁😎
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry