• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak zaciagnac tesciową do łóżka

Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Witam. Mieszka z nami teściowa od ok 2 lat . 57 lat zgrabna . Ogromne piersci , okrągły tylek. Po rozwodzie od 14 lat . Chodzi po domu bez stanika a ja nie mogę się opanować żeby nie zerkać. Mam wrażenie że to robi celowo . Mam na nią po prostu ochote . Jakby ja podejść. Jakieś pomysły
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Witam. Mieszka z nami teściowa od ok 2 lat . 57 lat zgrabna . Ogromne piersci , okrągły tylek. Po rozwodzie od 14 lat . Chodzi po domu bez stanika a ja nie mogę się opanować żeby nie zerkać. Mam wrażenie że to robi celowo . Mam na nią po prostu ochote . Jakby ja podejść. Jakieś pomysły
Hehe fajne 😂 teściowa pewnie ma ochotę na młodego źrebaka 😉
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Postaw sprawę jasno 😉 zasugeruj, że jesteś zainteresowany zostawiając np otwarte drzwi do łazienki jak się kąpiesz... Jak będzie ciekawska to wejdzie i potoczy się samo 😉
 
Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Problem w tym że żona cały czas w domu jest . Rzadko wybywa i to na krótko . Ale pomysł niezły. Ja jej niechcący weszlem 2 razy . Zamurowało mnie . Patrzyłem na nią od góry do dołu a ona nic . Tylko lekki usmieszek
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Napisz jakaś karteczkę i upuść jak będzie przechodzić obok. Zobacz czy podniesie. Za drugim razem napisz, że Cię podnieca jak się schyla po nią i że jeżeli masz u niej zielone światło to niech puści oczko. Za trzecim razem podaj miejsce spotkania. Przygotuj jaja i do roboty 😉
 
Mężczyzna

Mike1

Cichy Podglądacz
Nie wiem. Trochę przypal . Bo zawsze kartkę może pokazać komuś i będzie dowód miała. Muszę ją jakoś sprawdzić najpierw czy jest chętna czy nie .
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Myśle ze musisz zrobić jakaś sytuacje.. jak np będzie się kapać wejdź np zrobić siku
Odlej się i powiec w prost jak będziecie sami ze byś ja zerżnął i obserwuj reakcje
Myśle ze nie masz co się bawić w podchody
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Albo podejdź ostro i się przekonasz albo odpuść i sobie głowy nie zaprzątaj takie jest moje zdanie
Zabawa w karteczki dla mnie nie ma sensu
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry