• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile wytrzymujecie bez masturbacji?

Mężczyzna

bruce85

Nowicjusz
Czytałem, że dla zdrowia (m.in. uniknięcia problemów z prostatą) należy mieć ok. 20 wytrysków w miesiącu, wychodzi więc że nie można się powstrzymywać dłużej niż dwa dni:)
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Swoją drogą czy znacie kogoś, kto żałuję, że walił albo że walił za dużo?
Ja żałuję, że nie waliłem więcej - szkoda mi głupich okresów abstynencji. Tyle mnie ominęło...
 
Mężczyzna

Kokos90

Nowicjusz
Czytałem, że dla zdrowia (m.in. uniknięcia problemów z prostatą) należy mieć ok. 20 wytrysków w miesiącu, wychodzi więc że nie można się powstrzymywać dłużej niż dwa dni:)
Jak byłem badać jaja (co polecam każdemu rozsądnemu facetowi) to mi właśnie lekarz mówił, żeby normalnie walić często, bo to zdrowe ;) a i tak rzadko mi się zdarzało nie zwalić w jakiś dzień.
I dodam, że noszenie komórki w kieszeni cały dzień, nie szkodzi na jaja wcale 😋
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kurcze, no nie wpadłem na to, żeby prowaszic statystyke swoich wytrysków. Chce i moge to tryskam. Nie będę prowadził kalendzrzyka wytrysków. Pomiary penisów, cipek. Zawody w czasie stosunku, to jest jakies po....ne:LOL:
 
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Kurcze, no nie wpadłem na to, żeby prowaszic statystyke swoich wytrysków. Chce i moge to tryskam. Nie będę prowadził kalendzrzyka wytrysków. Pomiary penisów, cipek. Zawody w czasie stosunku, to jest jakies po....ne:LOL:
Widać mamy fanów statystyki.
Czemu się nie dziwię, statystyka jest super!
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jakoś statystyka nie kojarzy mi sie ani z seksem, ani erotyką. chyba, że ktoś ją kocha. Wtedy uchylam majty z podziwem:ROFLMAO::p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry