• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

PANIE ile wytrzymujecie bez masturbacji?

Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
Nie chce przynudzać, ale zauważyłam że to działa wraz z okresem... czasem tydzień bez jest ok, a czasami po 3 razy na dzień... I jeszcze chcesz. Już nawet o tym książki piszą.
Też zauważam u siebie podobną tendencję, nie mam pojęcia jak to działa i czy to jest powiązane z okresem czy może z dniami płodnymi ale obserwuje u siebie momenty pewnej wzmożonej aktywności... na co dzień o tym nie myślę aż tu nagle trach na jakiś 9-6 dni przed okresem bez przerwy myślę o sexie... czuję wtedy wręcz pewien przymus żeby się zaspokoić bo inaczej chodzę taka nabuzowana, że szok... 🙈🙈🙈
 
Kobieta

honey

Cichy Podglądacz
Też zauważam u siebie podobną tendencję, nie mam pojęcia jak to działa i czy to jest powiązane z okresem czy może z dniami płodnymi ale obserwuje u siebie momenty pewnej wzmożonej aktywności... na co dzień o tym nie myślę aż tu nagle trach na jakiś 9-6 dni przed okresem bez przerwy myślę o sexie... czuję wtedy wręcz pewien przymus żeby się zaspokoić bo inaczej chodzę taka nabuzowana, że szok... 🙈🙈🙈
Ja teraz mam najgorszy okres, niby chcę, ale nic nie wychodzi. A energia się zbiera.... niedługo będzie ten "strzał"....
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Też zauważam u siebie podobną tendencję, nie mam pojęcia jak to działa i czy to jest powiązane z okresem czy może z dniami płodnymi ale obserwuje u siebie momenty pewnej wzmożonej aktywności... na co dzień o tym nie myślę aż tu nagle trach na jakiś 9-6 dni przed okresem bez przerwy myślę o sexie... czuję wtedy wręcz pewien przymus żeby się zaspokoić bo inaczej chodzę taka nabuzowana, że szok... 🙈🙈🙈
Mam identycznie. Najpewniej nasze hormony, pms, i dni w cyklu.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Jak jest mężczyzna lub inne ciało pod .. ręką to wcale, nie potrzebuję 🤭
Jak jest mężczyzna na odległość aktywnie pobudzający moją wyobraźnię - około 2, 3x dziennie.
Jak jestem solo - 1 lub zero dziennie, ale średnio 20x w miesiącu😂
Za prąd się nie wypłacę kiedyś🙈
Ale pytanie było w sumie ile wytrzymujecie bez.. 🙈 różnie, ale nie długo jak można wyliczyć🙄
 
Mężczyzna

horny18cmm

Seks Praktykant
Jak jest mężczyzna lub inne ciało pod .. ręką to wcale, nie potrzebuję 🤭
Jak jest mężczyzna na odległość aktywnie pobudzający moją wyobraźnię - około 2, 3x dziennie.
Jak jestem solo - 1 lub zero dziennie, ale średnio 20x w miesiącu😂
Za prąd się nie wypłacę kiedyś🙈
Ale pytanie było w sumie ile wytrzymujecie bez.. 🙈 różnie, ale nie długo jak można wyliczyć🙄
Chciał bym taka wymagająca Kobietę u swego boku 😉
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jak jest mężczyzna lub inne ciało pod .. ręką to wcale, nie potrzebuję 🤭
Jak jest mężczyzna na odległość aktywnie pobudzający moją wyobraźnię - około 2, 3x dziennie.
Jak jestem solo - 1 lub zero dziennie, ale średnio 20x w miesiącu😂
Za prąd się nie wypłacę kiedyś🙈
Ale pytanie było w sumie ile wytrzymujecie bez.. 🙈 różnie, ale nie długo jak można wyliczyć🙄
Masturbująca się kobieta to dla mnie jeden z bardziej podniecających widoków 🔥
Muszę przyznać, że pobudziłaś moją wyobraźnię 🥰
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry