• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ile wytrzymujecie bez masturbacji?

Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Najdłużej chyba po zabiegu URSL przez dość mocno podrażnioną cewkę to wtedy była przerwa prawie miesięczna.
Tak ogólnie zdarzają mi się okresy 7-10 dni kiedy nic nie działam. Tak typowo co 2-3 dni się masturbuje ;)
 
Mężczyzna

lifarek

Cichy Podglądacz
Tydzień dwa trzy i t d.. kwestia chęci czy też ilości innych zajęć.. partnerki.. lubię masturbował się ale też są inne sposoby na rozładowanie seksulalne nie tylko graba.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
A ja ćwiczę swoją słabą silną wolę. Już miesiąc nic. Miałem nadzieję że dzisiaj coś będzie ale spotkanie ma.... Czekam dalej.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Kiedyś pół roku bez niczego i żadnych pokus i udało się. Niestety, jak ktoś mnie rozbudzi to ciężej wytrzymać, jednakże trzeba odciążyć kręgisłup od czasu do czasu, przynajmniej żeby zrobić rotację żołnierzy atakujących inne ciało.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Pewnie, że jak ktoś się uprze, to można długo wytrzymać. Tylko - po co?
Dyscyplinę lepiej ćwiczyć treningami siłowymi, bieganiem itp. Zdrowsze i bardziej sensowne. Ale odmawiać sobie rozkoszy masturbacji? Bez sensu.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Robię codziennie edging i też mam mocniejsze doznania. Nie trzeba w tym celu czekać kilka dni. Zresztą po dłuższej przerwie zbyt szybko kończy się przyjemność.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry