• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Goła myszka czy fryzurka? :)

N

Napalona_Lesba

Guest
Nie golę i od swoich partnerek wymagam tego samego. Owłosiona cipka jest bardziej podniecająca, szczególnie gdy śluz osiada na włoskach 💧💦
 
Mężczyzna

Soczek Smoczek

Cichy Podglądacz
Trudno żeby kobieta która ma jakiś szacunek do siebie i dba o wygląd chodziła z owłosionym buszem jak goryl w dżungli, nie powinna mieć nawet wyrastającego ochydnego meszku trzydniowego czy dwudniowego który też nie jest fajny bo jest twardy i kujący, zatem jeśli jakaś kobieta chodzi owłosiona to jest to równoznaczne z brudem który zbiera się na jej owłosieniu. Uwielbiam gładziutkie myszki a kobieta włoski to ma mieć na głowie i tylko na głowie plus rzęsy i brwi, ale nigdzie indziej żadnych włosów. Jakieś fryzurki, serduszka czy inne, jak ktoś lubi to spoko, byle z dala ode mnie xd ;) ;P
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Trudno żeby kobieta która ma jakiś szacunek do siebie i dba o wygląd chodziła z owłosionym buszem jak goryl w dżungli, nie powinna mieć nawet wyrastającego ochydnego meszku trzydniowego czy dwudniowego który też nie jest fajny bo jest twardy i kujący, zatem jeśli jakaś kobieta chodzi owłosiona to jest to równoznaczne z brudem który zbiera się na jej owłosieniu. Uwielbiam gładziutkie myszki a kobieta włoski to ma mieć na głowie i tylko na głowie plus rzęsy i brwi, ale nigdzie indziej żadnych włosów. Jakieś fryzurki, serduszka czy inne, jak ktoś lubi to spoko, byle z dala ode mnie xd ;) ;P
Mylisz sie,nasze kobiety maja tysiące powodów aby czuć się kimś wyjątkowym i to pod każdym względem 🙂 i nie potrzebują ogolonej na łyso cipki, aby coś tam pokazać.
Poza tym ów meszek nie jest ani twardy i klujący jak meska broda, jak to przedstawiasz.
 
L

lingster

Guest
Trudno żeby kobieta która ma jakiś szacunek do siebie i dba o wygląd chodziła z owłosionym buszem jak goryl w dżungli,

o chuj, co
nie powinna mieć nawet wyrastającego ochydnego meszku trzydniowego czy dwudniowego który też nie jest fajny bo jest twardy i kujący,
Po tej wypowiedzi mam 120% pewności, że cipkę widujesz najczęściej w .jpg albo za PLN
zatem jeśli jakaś kobieta chodzi owłosiona to jest to równoznaczne z brudem który zbiera się na jej owłosieniu.
Nie skomentuję tego 🤦🏻‍♀️
Jakieś fryzurki, serduszka czy inne, jak ktoś lubi to spoko, byle z dala ode mnie xd ;) ;P
Nie martw się, po przeczytaniu takich mądrości lasu rąk chętnych nie uświadczysz, chłopaczku 🤣
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Są!
Sa zajefajne!
I pod nasze szerokością geograficzna nic nie usprawiedliwia hakania buszu. No, może poza estetyka.
 
Mężczyzna

Niebieskooki35

Cichy Podglądacz
Wszechstronność i urozmaicenie, to lubię. Czasem ogolona na zero a czasem z kilkudniowym zarostem. Każda cipka jest fajna. Nie pamiętam czy miałem do czynienia z bardziej wyrafinowanymi wzorkami ale zwykły pasek jest bardzo seksi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry