• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy┼é─ůcznie dla doros┼éych. Je┼╝eli nie jeste┼Ť pe┼énoletni, lub nie chcesz ogl─ůda─ç tre┼Ťci erotycznych koniecznie opu┼Ť─ç t─ů stron─Ö.

Femboys - co uwa┼╝acie?

M─Ö┼╝czyzna

jerzy55

Nowicjusz
Ja uwielbiam ubiera─ç si─Ö w damskie ciuszki,a na mini sukieneczce mie─ç zawi─ůzany bia┼éy fartuszek ,z biustem nie musz─Ö nic kombinowa─ç poniewa┼╝ mam sw├│j naturalny bez ┼╝adnego zarostu 95b,niestety nie robi─Ö sobie makija┼╝u jak r├│wnie┼╝ nie posiadam ┼╝adnych damskich peruszek

M─Ö┼╝czyzna

Penioryk

Cichy Podgl─ůdacz
Mi osobi┼Ťcie bardzo podobaj─ů si─Ö femboye. Chcia┼ébym takiego spotka─ç w ┼é├│┼╝ku. Z podkolan├│wkami, w sp├│dniczce ale nie koniecznie. S─ů wed┼éug mnie bardzo s┼éodkie. Penis staje mi na sam─ů my┼Ťl. A najlepsza to chyba niespodzianka w majtkach. Wi─Öc tak. Podobaj─ů mi si─Ö i m├│g┼ébym si─Ö z takim spotka─ç. Ale przebiera─ç si─Ö samemu to ju┼╝ nie. A to tylko dlatego ┼╝e mam cia┼éo takie jakie mam i po prostu w sukience, w rajstopach czy w czymkolwiek innym wygl─ůda┼ébym jak kulka.

Wystarczy ┼╝e par─Ö razy nak┼éada┼éem majtki dziewczyny i jej koszulki np. Mam nawet stringi, lecz nie jest to co┼Ť w czym czuj─Ö si─Ö wygodnie.

M─Ö┼╝czyzna

Patrys97

Nowicjusz
Prosz─Ö bardzo ­čĄş

M─Ö┼╝czyzna

Penioryk

Cichy Podgl─ůdacz
Prosz─Ö bardzo ­čĄş

Wow. Pi─Ökne. Masz pi─Ökne n├│┼╝ki i ty┼éeczek. Zdj─Öcie od ty┼éu seksi. Chcia┼ébym si─Ö znale┼║─ç pod Twoimi jajkami :D a jakie┼Ť fotki st├│pek masz mo┼╝e :D

M─Ö┼╝czyzna

strapiony

Seks Praktykant
Sam tez lubie gdy kobieta przebiera mnie w swoje sukienki, majtki,rajstopy, nastepnie makijaz itd...a pozniej ...pegging.Cos cudownago.

M─Ö┼╝czyzna

jerzy55

Nowicjusz
120674838_3186096384849605_2867715581401034513_n-5564741750.jpg

M─Ö┼╝czyzna

jerzy55

Nowicjusz
Oj, w czym┼Ť takim bym si─Ö akurat nie widzia┼é, preferuje proste sukienki. No chyba, ┼╝e na specjaln─ů pro┼Ťb─Ö, bo jestem zdania, ┼╝e czyje┼Ť fantazj─Ö powinno si─Ö pr├│bowa─ç spe┼énia─ç :D
Mam podobn─ů sukieneczk─Ö i fartuszek,uwielbiam taki ubi├│r

M─Ö┼╝czyzna

Adanus

Cichy Podgl─ůdacz
pewne zniewie┼Ťcienie i ch─Ö─ç poczucia jak to jest by─ç"kobiet─ů" zawsze by┼éa i b─Ödzie. Nie jest to na pewno obiekt do kpin, a na pewno trezba miec odwag─Ö.
Je┼Ťli s─ů do tego odpowiednie warunki fizyczne i dba┼éo┼Ť─ç szczeg├│┼éy fizjonomii... na prawd─Ö zwraca pozytywn─ů uwag─Ö na pierwszy rzut oka.

M─Ö┼╝czyzna

jerzy55

Nowicjusz
Ja uwielbiam by─ç od czasu do czasu by─ç ubranym w damskie ciuszki,bardzo ch─Ötnie bym m├│g┼é si─Ö przebiera┼Ť w nie w obecno┼Ťci parki k/m lub u samej pani lub pa┼ä,mam swoje ciuszki z bia┼éym fartuszkiem ,bardzo ch─Ötnie zostan─Ö gosposi─ů ,lu b s┼éu┼╝─ůc─ů u parki k/m,pani,pa┼ä z okolic Katowic,Sosnowca,Jaworzna

M─Ö┼╝czyzna

jerzy55

Nowicjusz
Pragn─Ö pozna─ç park─Ö k/m lub pani─ů z najbli┼╝szych okolic Katowic,Jaworzna ,przy kt├│rych m├│g┼é bym chodzi─ç ubrany w damskie ciuszki ,bardzo ch─Ötnie zostan─Ö od czasu do czasu gosposi─ů,s┼éu┼╝─ůc─ů itp.