• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

Krzysiek3618

Cichy Podglądacz
Mnie to też jara ładny kobiecy chłopak w bieliźnie rajstopach czy pończoszkach z dildo w pupie. Sam bardzo lubię takie zabawy. To uczucie że jesteś uległy jest super
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Mała porcja zdjęć. Lubię tu zaglądać od czasu do czasu 😈

 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Mała porcja zdjęć. Lubię tu zaglądać od czasu do czasu 😈

Piękne fotki ,bardzo lubię również ubierać się od czasu do czasu w damskie ciuszki
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Też lubię ubrać damskie majteczki bardzo mnie to podnieca
Ja uwielbiam być ubrany w pończoszki z pasem ,biustonosz ,z biustem nie muszę nic kombinować ponieważ mam swój naturalny 95B nigdy na nim nie było zarostu,czarna mini sukieneczka i na niej zawiązany biały fartuszek,niestety na co dzień mogę po mieszkaniu chodzić w fartuszkach ale zawiązanych na swoich męskich ciuchach,zwłaszcza podczas prac kuchennych i porządkowych w mieszkaniu
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Mała porcja zdjęć. Lubię tu zaglądać od czasu do czasu 😈

Super wyglądasz! Też lubię damskie ciuchy zakładać... jak masz chęć popisać to pisz do mnie: mmah@onet.pl
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Mała porcja zdjęć. Lubię tu zaglądać od czasu do czasu 😈

Ciocia Shakalaka jest dumna z Ciebie 🤩😍 ale mi się fajnie przegląda ten wątek po czasie ♥️
 
A

AncymonX

Guest
Gynemimetofilia
To niestety jedyny fetysz którego doświadczeniem mogę się pochwalić na forum. Kawałek czasu temu poznałem bardzo piękną ladyboy/schemale z Krakowa. Nie to nie jest żadna znana Wam osoba z branży erotycznej. Ale swoją delikatną, dziewczęcą urodą stanowiła niezwykle egzotyczny, soczysty owoc. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się że jestem pierwszy. Super, było super. Przez tydzień nie mogliśmy się sobą nasycić w pełni. Wspaniałe doświadczenie.
 
Mężczyzna

Morisson

Cichy Podglądacz
Gynemimetofilia
To niestety jedyny fetysz którego doświadczeniem mogę się pochwalić na forum. Kawałek czasu temu poznałem bardzo piękną ladyboy/schemale z Krakowa. Nie to nie jest żadna znana Wam osoba z branży erotycznej. Ale swoją delikatną, dziewczęcą urodą stanowiła niezwykle egzotyczny, soczysty owoc. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się że jestem pierwszy. Super, było super. Przez tydzień nie mogliśmy się sobą nasycić w pełni. Wspaniałe doświadczenie.
Opowiesz ? Więcej? Albo podaj jej kontakt z czystej ciekawości.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry