• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz

Nie mam w ostatnich tygodniach czasu na moją małą "pasje" i strasznie to zaniedbałem. Człowiek zapracowany nawet nie myśli, że przyjemniej jest się ubrać w rajstopy 😅
Dla odświeżenia pamięci o mnie kilka starych fotek 🤗
 
Mężczyzna

JohnDick

Cichy Podglądacz
Poza tym że tych zdjęć już nie ma dawno które tu wrzucacie, przypomniałem sobie o istnieniu tego forum, szukając nieco w temacie.
Od jakiegoś czasu bardzo mi się podobają femboye. Chętnie bym poznał nawet.
Racja, każdy nosi co chcę. ;)
 
Mężczyzna

mvtisissyBr0

Cichy Podglądacz
Od jakiegoś czasu polubiłem przebieranie się w damskie ciuszki. Ale osobiście nie mam ich za wiele. Wiec co niektóre "pożyczam" od siostry.. jak jej nie ma do sesji :p a to moje zdjęcia ;)
MEMU47X_o.jpg

MEMU47Z_o.jpg

MEMU47Y_o.jpg

MEMU47W_o.jpg

MEMU480_o.jpg
 
Mężczyzna

mvtisissyBr0

Cichy Podglądacz
A gdybyś spróbował powiedzieć jej prawdę, jak myślisz, jak by zareagowała?
Oj naprawdę nie wiem jaka mogła by być jej reakcja. Nie znam jej zdania, co sądzi na temat femboyów. Także nie wiem jak by to przyjeła. Aczkolwiek jakby zareagowała dobrze i pozwoliła mi pożyczać jej ubrania to by było super, może wtedy jakieś wspólne zakupy damskich ciuszków myślę ze fajna sprawa ^^
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Oj naprawdę nie wiem jaka mogła by być jej reakcja. Nie znam jej zdania, co sądzi na temat femboyów. Także nie wiem jak by to przyjeła. Aczkolwiek jakby zareagowała dobrze i pozwoliła mi pożyczać jej ubrania to by było super, może wtedy jakieś wspólne zakupy damskich ciuszków myślę ze fajna sprawa ^^
Prędzej czy później twoja siostra zorientuje się że pożyczasz od niej ciuchy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry