• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja uwielbiam ubierać się w damskie ciuszki,a na mini sukieneczce mieć zawiązany biały fartuszek ,z biustem nie muszę nic kombinować ponieważ mam swój naturalny bez żadnego zarostu 95b,niestety nie robię sobie makijażu jak również nie posiadam żadnych damskich peruszek
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Mi osobiście bardzo podobają się femboye. Chciałbym takiego spotkać w łóżku. Z podkolanówkami, w spódniczce ale nie koniecznie. Są według mnie bardzo słodkie. Penis staje mi na samą myśl. A najlepsza to chyba niespodzianka w majtkach. Więc tak. Podobają mi się i mógłbym się z takim spotkać. Ale przebierać się samemu to już nie. A to tylko dlatego że mam ciało takie jakie mam i po prostu w sukience, w rajstopach czy w czymkolwiek innym wyglądałbym jak kulka.

Wystarczy że parę razy nakładałem majtki dziewczyny i jej koszulki np. Mam nawet stringi, lecz nie jest to coś w czym czuję się wygodnie.
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Proszę bardzo 🤭

 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Proszę bardzo 🤭

Wow. Piękne. Masz piękne nóżki i tyłeczek. Zdjęcie od tyłu seksi. Chciałbym się znaleźć pod Twoimi jajkami :D a jakieś fotki stópek masz może :D
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Sam tez lubie gdy kobieta przebiera mnie w swoje sukienki, majtki,rajstopy, nastepnie makijaz itd...a pozniej ...pegging.Cos cudownago.
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
120674838_3186096384849605_2867715581401034513_n-5564741750.jpg
 
Mężczyzna

Adanus

Cichy Podglądacz
pewne zniewieścienie i chęć poczucia jak to jest być"kobietą" zawsze była i będzie. Nie jest to na pewno obiekt do kpin, a na pewno trezba miec odwagę.
Jeśli są do tego odpowiednie warunki fizyczne i dbałość szczegóły fizjonomii... na prawdę zwraca pozytywną uwagę na pierwszy rzut oka.
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja uwielbiam być od czasu do czasu być ubranym w damskie ciuszki,bardzo chętnie bym mógł się przebieraś w nie w obecności parki k/m lub u samej pani lub pań,mam swoje ciuszki z białym fartuszkiem ,bardzo chętnie zostanę gosposią ,lu b służącą u parki k/m,pani,pań z okolic Katowic,Sosnowca,Jaworzna
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Pragnę poznać parkę k/m lub panią z najbliższych okolic Katowic,Jaworzna ,przy których mógł bym chodzić ubrany w damskie ciuszki ,bardzo chętnie zostanę od czasu do czasu gosposią,służącą itp.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry