• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazjowaliście kiedys o swoim byłym/obecnym nauczycielu?

Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Zdarzały się takie fantazje w zamierzchłych czasach technikum. Bohaterkami były nauczycielki od matmy, wos-u i podstaw elektrotechniki. Wszystkie zaraz po studiach...
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
O Pani od Ekonometrii jak najbardziej :)
A i wykładowczyni z Finansów niejedną fantazję skradła.
Przed studiami zdecydowanie nie. Nie było o kim. Niektóre nauczycielki w liceum, to uczyły moich rodziców :D
 
Mężczyzna

Krismanblu

Cichy Podglądacz
Siodma klasa szkoly podstawowej. Przychodzi do naszej szkoly nowa pani od biologii. Pani jest swiezo po studiach, szczupla, wysoka. Ubrana ekstrawagancko jak na tamte czasy. Ubrana zajebiscie. Krotka spodniczka, pamietam czerwona, skorzana. Siateczka rajtuzy, szpilki, nie pamietam koloru ale moglyby byc czerwone. Lubila czerwony kolor bo czesto nosila cos czerwonego. Dluzsze czarne wlosy I te usta wymalowane czerwona szminka. Chyba kazdy chlopak w klasie cos tam sobie fantazjowal na jej temat. Ale do rzeczy. Pamietam, ze czesto spadaly nam dlugopisy na podloge, gdy pani siedziala za biurkiem. Pani byla dosc otwarta w rozmowie, tak wiec ktos w ktoryms momencie zapytal, czy umie pani zrobic szpagat. Odpowiedziala, ze owszem. Potem bylo pytanie czy moglaby go wykonac w klasie przy nas. Powiedziala, ze ktoregos dnia to zrobi. Tak wiec wszyscy czekalismy na ten piekny dzien. Co jakis czas ktos przypomnial o obietnicy, a pani od biologii zapewnila, ze zrobi szpagat na koniec roku szkolnego. Gdy nadszedl sadny dzien, wymigala sie, ale obiecala ze zrobi gdy bedziemy w 8 klasie. Oczywiscie nigdy nie zrobila, ale byla "obiektem" pozadan wielu uczniow. Podejrzewam, ze niejeden zrobil sobie dobrze myslac o niej.
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
Czytam tu wypowiedzi i muszę przyznać, że trochę wam zazdroszczę tych obiektów pożądania.
Na mojej drodze edukacyjnej nie spotkałam nauczyciela czy potem wykładowcy, do którego bym wzdychała, o fantazjowaniu o nim nie wspominając. A z kilkoma byłam po imieniu i to w trakcie nauki.
Za to ja byłam obiektem takiej adoracji z ich strony i nie było to wcale tak miło przeze mnie odbierane, jak pewnie innym się wydawało.
Teraz wspominam to z uśmiechem, ale wtedy nie było mi do śmiechu.
 
Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
I to bardzo o Pani od angielskiego zaraz po studiach zgrabna blondyna zawsze w krótkim mini przychodziła
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Przyznaję, że w liceum na lekcji dyskretnie doprowadziłem się do orgazmu pod ławką przez spodnie, bo pani od matmy założyła ładne podkolanówki. Fakt, że to była straszna sucz, której cała klasa nie znosiła jakoś potęgował wrażenia 😅Nie mam pojęcia jak mi się to udało.
Męska natura jest poje....
 

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry