• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

WielkiMistrz

Nowicjusz
MEIG0LW_o.jpeg
Patrzeć na masaż erotyczny dla mojej żony przez innego faceta
Wymasował bym twoja żonę od środka
 
Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
Moja fantazja jest trójkąt 1m+2k i 2m+1k i 2+2 chciał bym spróbować z ciekawości i przyjemności czy aż tak bardzo fajna jest i podniecająca. Ps. Ale chyba rzadko kiedy taka dziewczyna się godzi na takie fantazje mowa z chłopakiem
oj mógłbyś sie zdziwic:) wiele kobiet ma takie fantazje tylko trzeba je w kobiecie rozbudzić poprzez rozmowę...warto rozmawiać:)
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Marzy mi się, żeby udostępnić każdą dziurkę moim kolegom, i by mi jechali w nie bez litości, a czwartemu dałabym do dyspozycji biuścik, w tym czasie by mi mówił gorąco do uszka, i macał, pieścił i masował mi moje spragnione cycki, a gdy bym się powoli zbliżała, to by mnie polizał wzdłuż po policzku, a gdybym już była sekundę przed, szarpnął by mnie za włosy i ciągnął mocno do tyłu, aż bym wydała z siebie ostatni jęk zachwytu, a gdybym już próbowała dojść do siebie, to by mnie puścił i pomasowal po włosach mówiąc mi, że jestem świetną sunią... 😍😍😍😍
 
Mężczyzna

Ipkiss

Cichy Podglądacz
Złoty deszcz od kilku pań na raz. Ja siedzę na podłodze, one dookoła mnie leją na mi na głowę, twarz, do ust i całe ciało a ja spijam ich nektar. Zlizuję też trochę sików z podłogi i z ich stóp. Później każda po kolei jeszcze sika mi do ust, abym spróbował każdej z osobna i wylizuję im cipki.

Albo wylizywanie spoconych stóp kilku paniom jedna po drugiej. Po całym dniu, po treningu, po bieganiu, po jeździe na rowerze. Wylizałbym też ich spocone cipki i pupy mmm 😊
 
Mężczyzna

Marlonik

Cichy Podglądacz
Obecną moją fantazją jest to, że spotykam się z jakąś panią, najpierw leżę w wannie, ona podchodzi i zaczyna się bawić moim Kutasem. Potem wychodzę z wanny i ostro ssię moją pałę. Potem rucham ją w wszystkie dziurki i kończę na brzuszku
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry