• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Cześć,
Jedną z moich fantazji, którą chcialbym spełnić z moją drugą połówką jest masaż dla par. Oczywiscie nie taki zwykly i normalny;).W ofercie można wybrać masażystę i masażystkę, masaż odbywa się równolegle w jednym pomieszczeniu, zarówno osoby masujące jak i masowane są NAGIE dodatkowo dwa razy podczas sesji masowane są miejsca intymne;)
Nie ukrywam byłem pozytywnie zaskoczony reakcją mojej żony, ponieważ pomysł jej się podoba;D

Czy są tu jakieś pary/osoby, które mają podobne fantazje, a moze już takie doświadczenia za sobą?

Pozdrawiam
Myślę, że z moją chętnie byśmy na takie coś poszli :)
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Nowicjusz
Moja ma bardzo ładną przyjaciółkę. Często do nas przychodzi :) Kiedyś jak się opiła widziałem jak na nią patrzyła :)
Moja mi też kiedyś po pijaku mówiła, że kręci ją jak jej koleżanki patrzą na mnie. Ona ma faceta, więc może być ciężko :) ale mam ochotę na trójkąt z nią. Ciekaw jestem kiedy to się uda :)
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Ostatnio mi chodzą po głowie 2-3
1 - lodzik połączony z jedzeniem lizaka - po prostu dziewczyna smaruje mi kutasa i jaja lizakiem a potem wkłada jednocześnie lizaka i kutasa do ust
2 - nakarmienie dziewczyny jogurtem przy użyciu kutasa
3 - polanie dupki dziewczyny miodem i zlizanie
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Mnie strasznie kręcą nieśmiałe kobiety. Marzę wręcz o seksie z taką, która na początku jest nieśmiała i niedoświadczona a później zamienią się w rasową sukę, która po chwili pieszczot chce być mocno rżnięta i błaga o penissa do ssania i spust do ust. Takie połączenie cichodajki z niewyżytą spermojadką. Wiem, że takie kobiety istnieją, dlatego też nie tracę nadziei ...
 
C

col. Greg

Guest
utopijna fantazja: wsalonie piękności dla pań odbywam karę za nachalne przyglądanie sie paniom, moim onowiazkiem jest malowac paznokcie u stop pani ktora siedzi na fotelu tak, że widzę jej krocze oczywiście bez majteczek. Wpewnym momencie podnosi nogę ktora maluje, i moja twarz znajduje sie w bezpośredniej bliskości szparki. Wtrakcie tej czynności mam obowiazek eksponowac penisa, ktory sygnalizuje ewentualne zagrożenie dla pani,oczywiście po minucie byL sztywny i pania zażadala zalozenia zabezpieczenia w postaci alektroschokera na jajach, i kazde moje "niebezpieczne" zachowania kończyło sie sie uruchomieniem udzadzenia w jej dloniach, skończylo sie nieautoryzowanym wytryskiem i dalszym postepowaniem dyscyplinującym.
 
C

col. Greg

Guest
Maleńka kawiarenka w parku nad stawem, zapragnąłem napić sie kawy po spacerze w strefie dopuszczonej dla facetow .W zwiazku z realizacja ustaw o dominacji kobiet, oczywiście mając na uwadze ich bezpieczeństwo w strefach publicznych ustanowiono tzw. bezkolizyjne ciagi komunikacyjne. Krótko mówiąc są np. 2 rownoległe chodniki, dolnym przemieszczaja sie męzczyzni a gornym usytuowanym w ten sposob, ze głowa męzczyzn znajduje się na wysokości kobiecych pośladków, kobiety, kastraci i chłopcy do 14 roku zycia. Sa tez strefy dopuszczajace męzczyzn. W takiej strefie się własnie znalazłem. Przed wejsciem sprawdziłem oznakowanie na drzwiach, znak penisa nie był przekreślony, więc wchodzę.Wita mnie z uśmiechem nadzorująca i zaprasza do wnętrza. Zapach kawy, lekki półmrok- no cudo. Usiadłem przy stoliku, podziękowałem za kawe i..........oczom nie wierzę, kilka stolików dalej siedzi dziewczyna około 19 lat, zajeta lektura , natoliku filiżanka z kawą.śiedzi w modnej pozycji młodych kobiet, czyli jedna noga oparta na siedziku krzesła w lekkim rozkroku i jest oczywiście bez majteczek , jak wszystkie młode damy.Bardzo sie przestraszyłem. Droga do strefy po tych czhodnikach była dla mnie jak iinych mężczyzn torturą psychiczną.Praktycznie idziesz wśród wspaniałych obnazonych ud, pośladków, wystarczy podnieść lekko wzrok i widzisz nieosiagalne niebo.Masz świadomość co ci grozi jeżęli się nie powstrzymasz. Pani Burmisztrzyni mając na uwadze gwałtowny wzrosy postepowań kastracyjnych wyznaczyła tzw. różowe place gdzie mężczyzni moga się onanizować tylko w obecności kobiet ale miejsc tych jest za mało, kolejki sa potworne dochodzi do kłótni i bójek. Mnie sie nie udało. Wyobrażcie sobie mój stan psychiczny-trauma max.
Postanowiłem siedzieć cicho spuścic łeb i wiać. W pewnym momencie usłyszłem cichy głos dziewczyny: -
hej! podejdż do mnie,

Ok. pomyślałem. Stało się. Podszedłem na około metr,ukląkłem, podała mi stope na przywitanie, ująłem ja w lewą dłoni i złożyłem delikatny pocałunek. Całując jej stopę nie mogłem powstrzymać się od zerknięcia na jej piękna muszelke. Zauważyła to i zasmiała się: Usiadz przy mnie i bez obaw, możesz patrzeć, nie jestem z suk. Podszedłem nieco bliżej usiadłem przed nia po turecku zgodnie z zasadami i czekałem co dalej. Spytała czyj jestem? co robię? jak mam na imię. W pewnym momencie pani nzdzorująca stwierdziła, że miął czas bezpieczeństwa rozmowy i muszę wyeksponowac swego penisa.

dziewczyna , jak się okazało miała na imię Anna przeprosiła a ja z trudem wyciągnałem sztywnego jak pret nieszczęśnika.
O! nie masz klatki stwierdziła zdziwiona Anna, czyli jesteś wolny niekastrowany? Potwierdziłem, że jestem jeszcze w ewidencji zasobów rezerwowych. To sie świetnie składa, jeden z moich trzech facetów jest przewidziany do kastracji,jak otrzymam postanowienie śiagne cie do siebie i limit będzie zachowany, pasuje ci . Nawet bardzo Anno, dzięki. i tak mój traumatyczny spacer skończył sie happy endem, czego i Wam życze.
 
C

col. Greg

Guest
Inicjacja młodej damy. Siedzę przy kompie i relaksuję sie grając w WoTanks. Dzwiek i interkomu - Ona. Tak Anno- rzucam w mikrofon. - Greg, podejdż do mnie, proszę. - Czy mam....... - Nie, tak jak jesteś, chociaż /śmieje sie/ załóż klatkę, tak na wszelki wypadek.
Czekała w sypialni. Po wejściu roześmiałem sie. - z czego się śmiejesz? - jak Cie zobaczyłem, zrozumiałem twoje obawy. Była w lozu w pozycji wpółleżącej w przezroczystej krótkiej nocnej koszulce z odsłonieta kołdrą i widocznymi udami. Pocałowałem podaną stopę i zamieniłem sie w słuch wpatrzony w jej nogi. - Greg, jak patrze na ciebie to przypomina mi się reklama "nasz chastity belt choni twoja Panią i twoje jadra", ale przejdzmy do rzeczy, odsun się trochę i siądż przede mną jak należy. Spoważniała nagle, ja skarcony przyjąłem pozycję i czekałem.
- Posłuchaj Greg, nasza mała Dorotka stała się kobietą dostała okres chciałabym żebyś ją wprowadził, zanim dostanie przydzielonego.
- Ależ Anno przydzieleni są po dobrej tresurze i nie wydaje mi sie ........ po za tym Maciej twój łazienkowy..... - Greg! Maciej jest już 4 lata po kastracji i możę małej najwyżej zmieniać tampony, jak maszyna, szkolenie przydzielonych to jest dno, potrafia wykonywac czynnosci , nie ma w nich zadnego ducha, to jest jakis wczesnoginarchiczny przeżytek, musimy to przyjąc. Ja chce małą przygotowac do odczuwanie a nie do relizacji jakiegoś programu, rozumiesz? -Rozumiem, ale dlaczego ja? - Po pierwsze jesteś jedynym niekastrowanym w moim domu, zgodzisz się, że to rzadkość po tylu latach a to oznacza,że bardzo ci ufam. Po drugie........ pamiętasz jak przyszłam odebrać przydzielonych, sala i was sześciu dorodnych samców ze spi,etymi za plecami rekoma, prężącymi się przedemna kutasami?Nawet nie macałam waszych jąder i kutasów jak ta suka przede mna, pamietam jak gnotła ci jądra z jakąś dzika satysfakcją, gdy słyszłą twoje wycie samca. Ona poszła a ja spojrzałam ci w oczy i zobaczyłam cos, jakąs iskierkie i powiedziałam do dysponentki: ten, biorę go! Inie Załuje tego do dziś. Chcę żebys to właśnie ty ja wprowadził w świat pełni życia i rozkoszy bo jesteś mi to winien. Możesz odejść, kocham cię Greg.
 
Kobieta

Kateandremy

Podrywacz
Czesto wyobrazam sobie jak zona sie wieczorem stroi maluje balsamuje swe ciało ubiera sie seksownie i wychodzi do innego obciagnac mu kutasa, wszystko nagrywaja i wysylaja mi krotkie filmiki. Ja siedze po ciemku na fotelu i wale sobie patrzac jak zona sie dobrze bawi i przyjmyje innego kutasa gleboko do gardla...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry