• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@Cortez2000
Ta zabawa z przywiązaniem mnie do łóżka to nie była dominacja. Z tą kobietą wyznaliśmy sobie miłość, ona mnie naprawdę pożądała, pożądała mojej spermy. Nie tylko w tamten wieczór. Lubiła pić nasienie. Zlizała kiedyś z mojego brzucha kroplę spermy.
Praktyki dominacji seksualnej nad mężczyzną opisał dziś rano ulegly :
Kochankom można różnie usługiwać. Wylizać im buty, podawać kawę, drinki, przypalać papierosa. Spełniać ich zachcianki. Facetowi postawić penisa ssąc go i obciągając. Lizaćmu jaja, tyłek. Pani lizać stopy, pupę. Można służyć jako popielniczka. A potem jako pojemnik na sperme. Można Panią wylizać ze spermy. Służyć jako podnóżek.
Serdecznie życzę Ci, abyś zaznał jakichś praktyk dominacji w wariancie femdom!
 
Mężczyzna

kocevi

Cichy Podglądacz
chcialbym byc na plaży z żoną i jakimś kolegą, który się jej podoba. Jakby mnie poprosiła o posmarowanie olejkem do opalania, to przekazałbym tubkę koledze i poprosił go o załatwienie tej sprawy;-) zachęcałbym, żeby dokładnie zajął się pupą, z zwłaszcza okolicami między pośladkami i nogami, gdyż tam słońce może najbardziej zaszkodzić;-) I obserwował, jak żona ukrywa niezdarnie swoje podniecenie :)
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
@Cortez2000
Ta zabawa z przywiązaniem mnie do łóżka to nie była dominacja. Z tą kobietą wyznaliśmy sobie miłość, ona mnie naprawdę pożądała, pożądała mojej spermy. Nie tylko w tamten wieczór. Lubiła pić nasienie. Zlizała kiedyś z mojego brzucha kroplę spermy.
Praktyki dominacji seksualnej nad mężczyzną opisał dziś rano ulegly :

Serdecznie życzę Ci, abyś zaznał jakichś praktyk dominacji w wariancie femdom!
No to bardzo romantycznie, ja marzę o takim lekkim femdom z przywiązywaniem, jak narazie miałem tylko jedną sytuację poniżania słownego mojego małego fiuta przez koleżankę :)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
No to bardzo romantycznie, ja marzę o takim lekkim femdom z przywiązywaniem, jak narazie miałem tw ylko jedną sytuację poniżania słownego mojego małego fiuta przez koleżankę :)
Bardzo się postarałem o jej uczucie, zamieszkałem jej w głowie. Zrealizowałem z nią w zasadzie wszystkie moje fetysze. Dzięki tamtej kobiecie wiem, że zawsze będę potrzebował silnych doznań.
 
Mężczyzna

sculpture

Cichy Podglądacz
Ja mam parę fantazji: seks w trójkącie 2k i m, 2m i k z podwójną penetracją i z panem bi żeby mógł zająć się moim tyłkiem tzn rimming, anal, a później ja to samo w jego stronę, seks równoległy z inną parą i później wymiana, najlepiej też z panem bi.
Były by to osoby w moim lub młodszym wieku, a pan musiał by mieć penisa podobnego do mojego.
 
Mężczyzna

Perverseman

Cichy Podglądacz
Witam jestem hetero ale ogólnie lubię przebierać się za kobietę ale tak zaczynajac od sexy ubioru, szpilki , peruka , rzęsy , paznokcie i oczywiście makijaż. Lubie występować tak na kamerkach i kręci mnie to jak faceci się podniecają na mój widok. Mam taka fantazje aby tak przebranym spróbować sexu z ta sama płcią. Ale co najważniejsze nie kręci mnie zwyczajny sex lecz jak już myśle o tym to chciałbym aby przynajmniej dwóch lub więcej panów się mną zajęło.
 
Mężczyzna

Leko

Cichy Podglądacz
Reverse gangbang, ale prawdziwy.

Bo w internecie są same oszustwa, np.:
-5 uległych kobiet zaspokaja jego
-kobiety z dildo (to niemal homoseks)
-BDSM z rozciąganiem skóry i moszny (potem zwisa obleśnie).
Prawdziwy gangbang jest gdy 5 kobiet zaspokaja siebie na nim a nie odwrotnie.
 
Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
Moją fantazją od pewnego czasu jest przyjąć na twarz/do ust kobiecy wytrysk. Tak, to jest coś, czego zdecydowanie chciałbym doświadczyć. Silny kobiecy wytrysk, poprzedzony kobiecą dominacją z facesittingiem ;)
 
Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
Niedawno rozmawiałem z moją panną o fantazjach. Doszliśmy do wniosku, że fajnie byłoby się bzykać jak ktoś jest w pokoju i śpi lub nie jest świadomy tego co robimy.
Np. taki scenariusz.
Wyjeżdżamy sobie gdzieś wspólnie, na dwie pary, wynajmujemy domek. Niestety nie ma osobnych sypialni, tylko dwa łóżka w pokoju wspólnym.
My zaczęlibyśmy się pieścić pod kołdrą, jak najciszej... Wiadomo, westchnienia i jęki prędzej czy później się pojawiają. Odgłosy z naszego łóżka budzą parę znajomych, która śpi obok i oni też zaczynają amory.
Podniecenie rośnie, nie przejmujemy się już obecnością znajomych i zaczynamy normalny seks. Znajomi też przestają się krępować i idą na całość...
Fakt, że ktoś jest obecny, już nieźle podkręca. Może nawet poszlibyśmy dalej, bawiąc się wspólnie...?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry