• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Mega chciałbym przeżyć coś takiego. Wskoczyłem z dziewczyną już na etap przyjaźni i zażyłości. Przejąłem inicjatywę zapraszam do hotelu, ona się zgadza. Wchodzimy do pokoju mówię jej jak bardzo jestem nią zafascynowany i jak mi się podoba. Ona na to "to może chcesz zobaczyć więcej moich atutów?" zdejmuje spodnie, koszulkę i sugeruje mi bym rozebrał się do majtek gdy widzę jej ponętne ciało mój mały nabrzmiewa ją to kręci zdejmuje mi majty siada na łóżko i delikatny francuz bez gumy. Potem proponuję jej 69 by odwdzięczyć się za lodzika dobrą minetką dla niej ona nadal robi fellatio a ja liżę jej słodką młodą cipkę najlepiej i najnamiętniej jak potrafię i rękoma miętoszę jej subtelnie pośladki. Potem sugeruję na jeźdźca, na końcu sugeruję misjonarza, na pieska, na łyżeczkę i kończę na jej pośladkach gorącą spermą.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Bycie zabawką w rękach mojej żony i jej najlepszej koleżanki.

Jedna trzyma stopy na mojej twazy i każe je adorować. Druga bawi się moim penisem i jądrami, łaskocze je, mizia, liże, ale tak żebym nie doszedł za szybko. Potem się zmieniają oczywiście.

Jeśli udałoby się namówić do zabawy jeszcze drugą koleżankę, to mogłaby mi ona równolegle łaskotać sutki, brzuch, boki. Wtedy już musiałbym być przywiązany, bo nie wytrzymałbym długo.
Mi udało się doświadczyć takiej zabawy . Super uczucie
 
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
Jak to sobie wyobrażasz? :]
Też mnie to ciekawi.
Mam na przykład taką fantazję że wyjechaliśmy za granicę do pracy, jesteśmy we trójkę na mieszkaniu, ja z jakiegoś powodu straciłem pracę i nie jestem w stanie się dokładać do rachunków i przy jakimś weekendzie pod wpływem alkoholu dostaje od nich propozycje że nie muszę się dokładać do rachunków ale w zamian za to muszę sprzątać, gotować i spełniać każdą ich zachciankę seksualną bo dziewczyna kumpla zawsze marzyła o tym żeby zdominować faceta, a kumpel zawsze chciał spróbować coś z facetem ;)
Różne mam związane z tym fantazje, na przykład kumpel wraca z pracy, wchodzi do kuchni, a ja tam myje naczynia, a on bez żadnego słowa odsuwa rozporek i pokazuje palcem na swoje krocze a ja posłusznie klękam przed nim i robię mu dobrze :)
Kolejna fantazja jest taka że kumpel jest w pracy a ja w mieszkaniu z jego dziewczyną, ona wychodzi naga z prysznica kładzie ręcznik na łóżku i na nim siada rozkładając nogi i pokazuje palcem na swoją cipke i mówi do mnie liż, a ja posłusznie klękam między jej nogami i robię jej dobrze językiem :)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
@zwykly_ja ja mam podobną fantazję ale u mnie ta różnica że chciałbym żeby moje ręce i nogi były skute kajdankami i żebym był zdany na łaskę kobiety, ona by zdecydowała kiedy mogę dojść, doprowadzała by mnie oralnie blisko orgazmu i by przerywała i tak w kółko aż bym ją błagał o mój orgazm
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@zwykly_ja ja mam podobną fantazję ale u mnie ta różnica że chciałbym żeby moje ręce i nogi były skute kajdankami i żebym był zdany na łaskę kobiety, ona by zdecydowała kiedy mogę dojść, doprowadzała by mnie oralnie blisko orgazmu i by przerywała i tak w kółko aż bym ją błagał o mój orgazm
Już czegoś podobnego zaznałem w młodości, z tą różnicą, że ona była boso. Ja oczywiście również, a do tego byłem przywiązany do jej łóżka. To było wspaniałe, bardzo silne doznanie, gdyż ta dziewczyna nie przerywała ruchu głową, ssania nawet podczas wytrysku.
Pewnie oklepane, ale fajnie byłoby chociaż oralnie z dojrzała kobietą ubrana w czarne ponczoszki
Taką przyjemność też miałem.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
@stroiczek ale Ci zazdroszczę takiej sytuacji, ja to marzę żeby być tak związanym i zdominowanym przez kobietę, jak narazie tylko raz byłem lekko dominowany i poniżany przez kobietę ale tylko słownie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry