• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
A co Licheń ma wspólnego z pielgrzymkami?
Bas%C3%ADlica_de_Nuestra_Se%C3%B1ora_de_Liche%C5%84%2C_Stary_Liche%C5%84%2C_Polonia%2C_2016-12-21%2C_DD_33-35_HDR.jpg




A nic, tak sobie tam stoi takie...dla jaj :p
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
tak sobie tam stoi takie...dla jaj
Czyli że tak wygląda tamtejsza ferma kur hodowanych na jajka? No nietypowa, nie powiem... ;)
Przejeżdżałem przez Licheń, to koło Strzelec Krajeńskich, na drodze z Bydgoszczy do Gorzowa, i jakoś nie widziałem tego budynku wyglądającego jak sakralny, typu bazylika. Był tam jakiś mały, biały, niczym się nie wyróżniający kościółek z czerwonym dachem z dachówek, ale to tyle, jeśli chodzi o tego typu obiekty.
 
Mężczyzna

VoyeurONu

Cichy Podglądacz
Czyli że tak wygląda tamtejsza ferma kur hodowanych na jajka? No nietypowa, nie powiem... ;)
Przejeżdżałem przez Licheń, to koło Strzelec Krajeńskich, na drodze z Bydgoszczy do Gorzowa, i jakoś nie widziałem tego budynku wyglądającego jak sakralny, typu bazylika. Był tam jakiś mały, biały, niczym się nie wyróżniający kościółek z czerwonym dachem z dachówek, ale to tyle, jeśli chodzi o tego typu obiekty.
No to nie ten Licheń. To tak jakbyś Wenecję w Bydgoszczy odwiedzał :p
 
Mężczyzna

Perverseman

Cichy Podglądacz
Do moich fantazji chciałbym doliczyć jeszcze taka oto chęć pokazania się z innej strony komuś kogo kreci widok faceta w damskich ciuchach(crossdresser). A dokładniej mam w głowie taka scenke w której po wcześniejszym umówieniu się, jadę w wyznaczone miejsce i czekam na nią/niego w aucie ubrany jedynie w jakieś sexy bodystocking ewentualnie szpilki, makijaż, perukę.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
Do moich fantazji chciałbym doliczyć jeszcze taka oto chęć kontaktu bliższego z mężczyzna. A dokładniej mam w głowie taka scenke w której po wcześniejszym umówieniu się, jadę w wyznaczone miejsce i czekam na niego w aucie ubrany jedynie w jakieś sexy bodystocking ewentualnie szpilki, makijaż, peruka. Kiedy on by zjawił i wszedł do mego auta to bym od razu włożył mu rękę w spodnie i robił mu dobrze a jakby i mi i dla niego sie podobało to mozliwe ze i lodzika bym mu zrobił lub inaczej umilił czas.
Idź do Rafalali tylko uważaj żeby nie nagrała Cie na storke xD
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry