• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

Cloud2

Cichy Podglądacz
Zastanawiamy się nad wypadem z partnerką do swing clubu (Rodzaj imprezy "twój pierwszy raz tylko dla par).
Zapoznam się z opinią osób które tam były (w związku, nie jako single/singielki) czy wpłynęło to pozytywnie,negatywnie czy raczej neutralnie na wasze życie.

Jeżeli nasuwa się pytanie w jakim celu?
- Mamy ochotę poznać dużo starszą parę od nas, na wymianę (45+)
- Chcemy by partnerka zabawiła się z inną kobietą
- Może trójkącik MMK
 
Mężczyzna

uśpiony bzykacz

Cichy Podglądacz
Za mną chodzi taka fantazja : stoję nago, a dwie panie robią mi lodzika. Na oczach mają czarne przepaski i nie używają w ogóle rąk, laseczkę robią samymi ustami, nie za szybko. Ja w tym czacie wylewam na ich twarze i moją twardą pałkę jakiś likier, np. Bayleys ( panie wybierają). Zlizują go ze mnie i siebie nawzajem. Gdy już mam dochodzić, wkładam pałeczkę do ust jednej damy i tryskam. Potem szybciutko drugiej. Likier miesza się ze spermą, a obie panie nie przestają pracować ustami. 😊
 
Mężczyzna

turuto

Cichy Podglądacz
Bycie zabawką w rękach mojej żony i jej najlepszej koleżanki.

Jedna trzyma stopy na mojej twazy i każe je adorować. Druga bawi się moim penisem i jądrami, łaskocze je, mizia, liże, ale tak żebym nie doszedł za szybko. Potem się zmieniają oczywiście.

Jeśli udałoby się namówić do zabawy jeszcze drugą koleżankę, to mogłaby mi ona równolegle łaskotać sutki, brzuch, boki. Wtedy już musiałbym być przywiązany, bo nie wytrzymałbym długo.
 
Mężczyzna

PatrykJ

Cichy Podglądacz
Ja bym chciał przelecieć teściowa i jest to możliwe tylko problem w tym że jest okropnie brzydka więc nigdy do tego nie dojdzie więc dalej będę fantazjował o atrakcyjnej teściowej i seksie hehe
 
Mężczyzna

m50b25

Cichy Podglądacz
Ja natomiast, chciałbym być obserwatorem dla parki (albo kamerzysta), albo obserwatorem dla Pani która sobie np w plenerze robi dobrze 🙂
 
Mężczyzna

PoorlyCornet23

Seks Praktykant
Moją fantazją jest zostanie takim chłopcem dla pani 45+, takiej zwykłej kobiet o trochę krąglejszych kształtach. Najlepiej jak by sama zaczęła mnie kokietować, uwodzić, bawić się ze mną w swoją "grę", niby nic wielkiego, ale żeby to ona wszystko zainicjowała, żebym stał się jej trofeum, czymś takim czym się nie będzie mogła za bardzo pochwalić przed innymi. Nie mam tu na myśli dominacji, choć dużo bym się chciał od takiej kobiety nauczyć, był bym bardzo pojętnym uczniem. Ostatnio fantazjowałem o koleżance z pracy, która ma 48 lat. Między nami jest trochę różnicy czasu, co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze się dogadujemy, wręcz stoji za mną murem. Normalna, zadbana kobieta, pewna siebie, potrafiąca w najmniej oczekiwanym momencie pokazać co jej drzemie w duszy i na sercu. Mam też inne fantazje, ale to może kiedy indziej...
Mnie też kręcą takie starsze ale nie stare i jak to napisałeś kraglejsze kształty kobieta musi mieć ciało te wszystkie chude nie mają w sobie tego sexapilu
 
Mężczyzna

PoorlyCornet23

Seks Praktykant
Chciałabym kiedyś, dostać takiego mega podniecenia gdzieś w trasie, podczas jazdy samochodem. Zacząć dobierać się do faceta, podniecić go tak że musielibyśmy zjechać z drogi, gdzieś na boczek i tam fajnie się pieprzyć. A potem na luziku, wrócić na trase. To by musial być jakiś wypad wakacyjny, co by nas czas nie poganiał.
Nic specjalnego, ale muszę tego spróbować.
Mnie też kręci coś takiego ale narazie tego nie doświadczyłem ,loda podczas jazdy a później zjazd z trasy i ostre dymanko
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry