• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Kobieta

Rozkoszna Seosha

Podrywacz
Zawsze marzyłam o tym, żeby w króciutkiej czarnej mini i czerwonych stringach usiąść na łóżku, rozłożyć szeroko nóżki, podwinąć spódniczkę, i wsadzić sobie rękę w majteczki, podczas, gdy jakiś kolega akurat wchodzi do pokoju, i pyta się, czy mi pomóc ;) Ja jęczę słodko, że jestem bardzo spragniona pieszczot cipeczki, i bardzo chętnie dam mu się zmacać po cipce i wypieścić ją aż do odlotu, on wsadza mi rękę w majtki, i rozpieszcza mnie swoim cudownym paluszkiem rozkoszy, aż jęczę w niebogłosy i dochodzę bardzo intensywnie, po czym on dobiera się do moich cycków, łaskocze mi je tak rozkosznie, a ja mu proponuję, że z dużą ochotą go przyjmę w mojej rozochoconej szparce za to, jak mnie bosko dopieścił 😌
 
Mężczyzna

AlexVoltaire

Cichy Podglądacz
Ja bym chciał ubrać partnerkę w jakąś bardzo krótką i obcisłą sukienkę i później unieruchomić ją całkowicie więzami. Później zacząć ją stymulować używając do tego różnych zabawek, palców, języka i penisa. Chciałbym ją doprowadzić do orgazmu, a potem kolejnego i następnego tak długo jakbym dał radę. Niestety żona ma ograniczenia zdrowotne i mamy limit czasowy, a jak dotąd nie znalazłem żadnej na tyle odważnej żeby dała się całkowicie skrępować nieznajomemu.
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Sex z Panią BBW, nawet taka BBW+ mega mnie podnieca myśl o zabawie lub seksie z taką Pani.

Druga fantazja, to z wysoką, taka ponad 200 cm z fajnym tyłkiem i dużymi cyckami
 
Mężczyzna

Piotr_40

Seks Praktykant
Zawsze marzyłam o tym, żeby w króciutkiej czarnej mini i czerwonych stringach usiąść na łóżku, rozłożyć szeroko nóżki, podwinąć spódniczkę, i wsadzić sobie rękę w majteczki, podczas, gdy jakiś kolega akurat wchodzi do pokoju, i pyta się, czy mi pomóc ;) Ja jęczę słodko, że jestem bardzo spragniona pieszczot cipeczki, i bardzo chętnie dam mu się zmacać po cipce i wypieścić ją aż do odlotu, on wsadza mi rękę w majtki, i rozpieszcza mnie swoim cudownym paluszkiem rozkoszy, aż jęczę w niebogłosy i dochodzę bardzo intensywnie, po czym on dobiera się do moich cycków, łaskocze mi je tak rozkosznie, a ja mu proponuję, że z dużą ochotą go przyjmę w mojej rozochoconej szparce za to, jak mnie bosko dopieścił 😌
Nie paluszkiem... Lepiej języczkiem 😏
 
Mężczyzna

spartan89

Cichy Podglądacz
- masaż prostaty
- masturbacja przed nieznajomymi kobietami, które obserwują jak to robię
- przygoda z nieznajomą w miejscu publicznym
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

smutny40parolatek

Cichy Podglądacz
Eh.. zazdroszczę wam pomysłów, ja to bym chciał poprostu uprawać sex, taka to moja fantazja.. z żoną już 2 lata nic, na romanse nie mam odwagi bo się wyda i będę musiał wyprowadzić się od dzieci.. no i zostaje fantazjowanie.. wiem że to nie miejsce na leczenie frustracji ale taką mam potrzebę żeby napisać. Pozdrawiam
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Kiedyś miałam taką fantazję żeby zaaranżować sypialnie w stylu baśni z tysiąca i jednej nocy z ogromnym łóżkiem, pierdyliardem najróżniejszych poduszek i zmysłowym, rozproszonym światłem ażurowych kinkietów. Nie zabrakło by szyfonowych baldachimów w soczystych kolorach zieleni, granatu i złota, które opadałyby kaskadami do samej podłogi. Na wprost ogromnego lustra, w bogato rzeźbionej ramie w kolorze starego złota stałby przewygodny, ciemno szmaragdowy, masywny szezląg na lwich łapach. Dekadencki klimat sypialnianego wnętrza sprzyjałby hedonistycznym zabawą bez żadnych ograniczeń...
Jedni fantazjują o szybkim numerku albo spontanicznym lodziku... a mnie się marzy długi, leniwy, całonocny, erotyczny trans, który pozwoliłby wypróbować wszystkie możliwe pozycje oraz pieszczoty po których możnaby wreszcie osunąć się w głęboki, błogi sen wywołany czysto fizycznym zmęczeniem. 😌😌😌
 
Mężczyzna

maciek2850

Cichy Podglądacz
Moją fantazją jest zostanie takim chłopcem dla pani 45+, takiej zwykłej kobiet o trochę krąglejszych kształtach. Najlepiej jak by sama zaczęła mnie kokietować, uwodzić, bawić się ze mną w swoją "grę", niby nic wielkiego, ale żeby to ona wszystko zainicjowała, żebym stał się jej trofeum, czymś takim czym się nie będzie mogła za bardzo pochwalić przed innymi. Nie mam tu na myśli dominacji, choć dużo bym się chciał od takiej kobiety nauczyć, był bym bardzo pojętnym uczniem. Ostatnio fantazjowałem o koleżance z pracy, która ma 48 lat. Między nami jest trochę różnicy czasu, co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze się dogadujemy, wręcz stoji za mną murem. Normalna, zadbana kobieta, pewna siebie, potrafiąca w najmniej oczekiwanym momencie pokazać co jej drzemie w duszy i na sercu. Mam też inne fantazje, ale to może kiedy indziej...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry