• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazje erotyczne, które chcielibyście spełnić

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
W sumie to ja mam taką fantazje, że oblodziłbym starszemu facetowi takiemu co by mnie dobrze traktował i sponsorował no i miałby ładnego dika najbardziej chciałbym tak ucałować członka jakby i polizać wędzidełko potem possać moszne i tak całego wziąć do buzi po same bile
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Moją fantazją jest zostanie takim chłopcem dla pani 45+, takiej zwykłej kobiet o trochę krąglejszych kształtach. Najlepiej jak by sama zaczęła mnie kokietować, uwodzić, bawić się ze mną w swoją "grę", niby nic wielkiego, ale żeby to ona wszystko zainicjowała, żebym stał się jej trofeum, czymś takim czym się nie będzie mogła za bardzo pochwalić przed innymi. Nie mam tu na myśli dominacji, choć dużo bym się chciał od takiej kobiety nauczyć, był bym bardzo pojętnym uczniem.
Będąc młodym też takie miałem marzenie, fantazję, tylko trochę jeszcze bardziej mocniejszą 😎👍
 
Mężczyzna

maciek2850

Cichy Podglądacz
Będąc młodym też takie miałem marzenie, fantazję, tylko trochę jeszcze bardziej mocniejszą 😎👍
Gorzej jak taka fantazja się przyśni w nocy. Miałem raz taki mocno realny sen, że bawiłem się w lizanie. Sen o tyle realny, że zarówno postać kobieca jak i miejsce było bardzo dobrze odwzorowane przez mój mózg. Do tej pory już nic takiego nie doświadczyłem, ale fantazja dalej pozostaje, czasami mam wrażenie, że bardzo trudno poznać taką kobietę, bo dalej jest to chyba pewnego rodzaju tabu. PS. nie pójdę do "profesjonalistki"
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Nowicjusz
Chciałabym kiedyś, dostać takiego mega podniecenia gdzieś w trasie, podczas jazdy samochodem. Zacząć dobierać się do faceta, podniecić go tak że musielibyśmy zjechać z drogi, gdzieś na boczek i tam fajnie się pieprzyć. A potem na luziku, wrócić na trase. To by musial być jakiś wypad wakacyjny, co by nas czas nie poganiał.
Nic specjalnego, ale muszę tego spróbować.
 
Mężczyzna

NewPerwers

Cichy Podglądacz
Dużo tego dlatego wymienię tylko te które chciałbym najbardziej.
Chyba najbardziej podnieca mnie rimming i fetysz stóp oraz kobieca dominacja.
Chciałbym też wyruchać jakiegoś uroczego transa ale nie poprostu chłopa przebranego za babe 😁
 
Mężczyzna

otwartynawiele

Cichy Podglądacz
Ja tych fantazji to mam sporo, ale duży bym dał bym mógł dojść na oczach moich 3 przyjaciółek pod ich kontrolą.
Albo by mnie zdominowały zadały ból, anal a nawet mogłyby mnie zmusić do aktywności wobec innego gościa ale tylko w ich obecności.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry