• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do panów. Lubicie patrzeć na masturbującą się kobietę ?

Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Pewnie że lubię patrzeć i chętnie się dołączam wylizując cieczkę aż oboje mamy ochotę na więcej.
 
Kobieta

Blackswan

Cichy Podglądacz
Wiem, że to z założenia temat skierowany do Panów ale pozwolę sobie na wypowiedź :p ja akurat chyba będę w opozycji i powiem, że nie lubiłam nigdy się masturbować na oczach mojego faceta. Nie chodzi o wstyd tylko lubię to robić sama w spokoju. Ale czasami jak się pokłóciliśmy i chciałam mu trochę zrobić na złość, to kładłam się tak na łóżku żeby mnie widział, zaczynałam cały akt, powoli, sensualnie. W pewnym momencie dbałam o to, żeby nawiązać z nim kontakt wzrokowy i wtedy oblizywałam sobie palce, baaaardzo powoli. To zazwyczaj go bardzo nakręcało.
 
Mężczyzna

Chytry3

Cichy Podglądacz
Skoro już temat wraca na dobre tory to patrzenie na kobiecą masturbacje traktuje jako dobry element gry wstępnej
 
Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
Wiem, że to z założenia temat skierowany do Panów ale pozwolę sobie na wypowiedź :p ja akurat chyba będę w opozycji i powiem, że nie lubiłam nigdy się masturbować na oczach mojego faceta. Nie chodzi o wstyd tylko lubię to robić sama w spokoju. Ale czasami jak się pokłóciliśmy i chciałam mu trochę zrobić na złość, to kładłam się tak na łóżku żeby mnie widział, zaczynałam cały akt, powoli, sensualnie. W pewnym momencie dbałam o to, żeby nawiązać z nim kontakt wzrokowy i wtedy oblizywałam sobie palce, baaaardzo powoli. To zazwyczaj go bardzo nakręcało.
Znajoma z pokoju obok często w nocy się masturbowała,nie widziałem jak to robi ale za to słyszałem jak stękała.Bardzo mnie to podniecało i zaczynałem tez się zabawiać w swoim pokoju
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Wiem, że to z założenia temat skierowany do Panów ale pozwolę sobie na wypowiedź :p ja akurat chyba będę w opozycji i powiem, że nie lubiłam nigdy się masturbować na oczach mojego faceta. Nie chodzi o wstyd tylko lubię to robić sama w spokoju. Ale czasami jak się pokłóciliśmy i chciałam mu trochę zrobić na złość, to kładłam się tak na łóżku żeby mnie widział, zaczynałam cały akt, powoli, sensualnie. W pewnym momencie dbałam o to, żeby nawiązać z nim kontakt wzrokowy i wtedy oblizywałam sobie palce, baaaardzo powoli. To zazwyczaj go bardzo nakręcało.
I wcale się nie dziwię, że go to nakręcało.
Nawet po największej kłótni padłbym wtedy na kolana, żeby chociaż oblizać te paluszki 😋 🥰
 
Mężczyzna

Arno45

Cichy Podglądacz
Tez lubie a także nasluchwiac w ciemności odgłosów. A jeśli chodzi odglosy to również dźwięki seksu dolatujące z otwartych okien sąsiednich domów czy mieszkań czy pokoi hotelowych są super doświadczeniem, zdarzyło się kilkanaście razy.
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Tez lubie a także nasluchwiac w ciemności odgłosów. A jeśli chodzi odglosy to również dźwięki seksu dolatujące z otwartych okien sąsiednich domów czy mieszkań czy pokoi hotelowych są super doświadczeniem, zdarzyło się kilkanaście razy.
Też lubię podsłuchowac innych zawsze nastawiam uszy😆 ostatnio przyłożyłam słynna szklankę do ściany żeby usłyszeć sąsiadów , tak wiem ale nie mogłam się powstrzymać 😁
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Filmik podesłany przez kolegę z forum.
No Panowie, czy można przejść obojętnie obok takiego klipu?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry