• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facesitting . Czy lubicie takie zabawy . Pytanie do Panów jak i do Pań

Facesitting

  • Facesitting

    Votes: 29 100,0%
  • Facesitting

    Votes: 14 48,3%

  • Total voters
    29
M

Michu88

Guest
Mam dokładnie tak samo . Bardzo lubię tego rodzaju zabawy, z resztą moja partnerka też 😀
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Uwielbiam, gdy się pod nią wsuwam i nie muszę głowy podnosić, a ona się ślizga po moim języku i ustach.

Lubię też delikatnie siadać jej na twarzy tak, że penis na niej leży i się o nią ociera.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Kocham, uwielbiam lizać cipeczkę w każdej pozycji. Zaryzykuję stwierdzenie, że lizanie stawiam wyżej nad jebanie ;) a jak partnerka siada mi na twarz to ona i ja jesteśmy zachwyceni ...
Wiesz co ? Po krótkim zastanowieniu się też dochodzę do wniosku, że "lizanie stawiam wyżej nad jebanie".
Kiedy partner wsuwa mi swój wilgotny, mięciutki i cieplutki ozór do pochwy, to jest coś strasznie przyjemnego. 🤩
 
Mężczyzna

Miguel

Cichy Podglądacz
Wiesz co ? Po krótkim zastanowieniu się też dochodzę do wniosku, że "lizanie stawiam wyżej nad jebanie".
Kiedy partner wsuwa mi swój wilgotny, mięciutki i cieplutki ozór do pochwy, to jest coś strasznie przyjemnego. 🤩
Uwielbiam porządne lizanko cipeczki i uważam że dobry seks oralny potrafi zdziałać cuda ... ;)
Pachnąca i gorąca cipeczka na mojej twarzy to zdecydowanie mój klimat 💥😁
 
Mężczyzna

Dio

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie to jest to druga najlepsza czynność po seksie. Jeszcze jak do tego kobieta bawi się moim sprzętem. :3
Zawsze marzyłem o tym żeby jedna mi kobieta ujeżdżała mi twarz a druga fiftoka :D
 
Mężczyzna

Kaibaz

Cichy Podglądacz
Oooo tak… uwielbiam wsunąć się pod dziewczynę i pieścić językiem mokrą dziurkę. Kiedy ona jeszcze się delikatnie wierci na twarzy to często mam wrażenie że strasznie jej się podoba jak masuję sobie łechtaczkę o mój nos…
Bardzo fajna zabawa 😊
 
A

admadrpc01

Guest
Bardzo lubię, natomiast moja kobieta chyba niezbyt preferuje facesitting. Natomiast ja uwielbiam, czuć mokrą cipkę, cudowna sprawa
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry