• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do panów. Lubicie patrzeć na masturbującą się kobietę ?

Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Haha dokładnie. Gdybyście wiedzieli ile czasu zajmuje nam w sklepie znalezienie tych odpowiednich najpiękniejszych i najseksowniejszych to byście się zdziwili!!! 🤣 Ostatnio pewien pan ściągnął mi je w 0,001 sekundy nawet na nie nie spojrzał !! 🤣🤣 to trochę dołujące 😒 one trochę kosztują tak wgl 🤣
Ja lubię patrzeć jak kobieta się zabawia e bieliźnie i bardzo kusi i robi się niedostępna😊Wtedy dopiero ja mam odjazd,kutasek mokry aż cieknie z niego .Od razu bym sobie zwalił 🫣
 
Mężczyzna

Krismanblu

Cichy Podglądacz
Tak, bardzo lubię, jest dużo detali, które lubię, ale skupię się teraz na jednej tylko. To jest taki moment, gdy kobieta juz się dotyka od jakiegoś czasu w ciszy, w skupieniu i nagle przychodzi ten moment, ten pierwszy głębszy oddech, lub jęk. Pierwsze westchnienie, cokolwiek by to było.To jest ten pierwszy dźwięk jaki wydaje z siebie podczas masturbacji. 😍😍😍 pochłaniam go całym sobą. Ten dźwięk robi ze mną co zechce. A potem to już sama przyjemność patrzeć i słuchać kobietę jak pieści się.🙂
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Tak, bardzo lubię, jest dużo detali, które lubię, ale skupię się teraz na jednej tylko. To jest taki moment, gdy kobieta juz się dotyka od jakiegoś czasu w ciszy, w skupieniu i nagle przychodzi ten moment, ten pierwszy głębszy oddech, lub jęk. Pierwsze westchnienie, cokolwiek by to było.To jest ten pierwszy dźwięk jaki wydaje z siebie podczas masturbacji. 😍😍😍 pochłaniam go całym sobą. Ten dźwięk robi ze mną co zechce. A potem to już sama przyjemność patrzeć i słuchać kobietę jak pieści się.🙂
Mam tak samo jak oglądam was tylko już przy szczytowaniu i te szybsze ruchy ;)🌸
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Jak wyżej. Moim ulubionym widokiem sa dziewczyny na "Chaturbate". Oczywiście te co nie udaja. Widok jest tak ekscytujący, ze wolę patrzeć na ich twarze nic cipki🙈 Czasami im zazdroszcze doznań. Tak samo w moich spotkaniach wirtualnych z dziewczynami, czytając ich reakcje zazdroszczę im, że czuja lepiej ode mnie😉 Ale powoduje to tez moja satysfakcję☺️😎
 
Mężczyzna

pawelix

Seks Praktykant
Jak wyżej. Moim ulubionym widokiem sa dziewczyny na "Chaturbate". Oczywiście te co nie udaja. Widok jest tak ekscytujący, ze wolę patrzeć na ich twarze nic cipki🙈 Casami im zazdroszcze doznań. Tak samo w moich spotkaniach wirtualnych z dziewczynami, czytając ich reakcje zazdroszczę im, że czuja lepiej ode mnie😉 Ale powoduje to tez moja satysfakcję☺️😎
Na kamerkach bardzo mało można spotkać naturalne zachowania dziewcząt. Mnie najbardziej podnieca na Chaturbate "Cuteelsa_" jeszcze nie widziałem jej cipki ,ale tak mnie doprowadza wyobraźnią co ma pod majteczkami że szok
 
Mężczyzna

krestonik

Cichy Podglądacz
Oczywiście, że lubię jak kobieta się masturbuje. To bardzo podniecające... najlepiej jak może później kontynuować we dwoje :p
 
Mężczyzna

Wolkan

Cichy Podglądacz
Widok cudowny, miło jest podziwiać chwilę gdy już jest blisko orgazmu a gdy jest to mokry orgazm to można odlecieć
 
Mężczyzna

Piotreknapalony

Cichy Podglądacz
Uwielbiam gdy kobieta masturbuje się przy mnie, gdy wkłada sobie Dildo do cipeczki i paluszek do pupy. Kobiety podnieca masturbacja faceta gdy robi to przy niej? Moja ex lubiła patrzeć a najbardziej jak dochodziło do spustu.
 
Mężczyzna

Piotreknapalony

Cichy Podglądacz
Był :( szybko doszedł. To ja tyle drinków wypiłam i fajków się napaliłam (mimo iż nie palę) bo się szykowałam na noc pełna wrażeń a ten skończył w chwila moment 😂😾 i tyle było z zabawy. 😾
Ja potrafię spuścić się kilka razy. Zaś mi się wydaję że ją bardzo męczę kobietę, lubię godzinami rżnąć i cudownie jest zadowolić kobietę tak że nie ma sił wstać z łóżka. Problem że przy takim sexie nawet jak się co chwilę pochwę smarowało żelem to i tak często była zatarta.
 
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Ja potrafię spuścić się kilka razy. Zaś mi się wydaję że ją bardzo męczę kobietę, lubię godzinami rżnąć i cudownie jest zadowolić kobietę tak że nie ma sił wstać z łóżka. Problem że przy takim sexie nawet jak się co chwilę pochwę smarowało żelem to i tak często była zatarta.
No to maratończyk z Ciebie;) szkoda że zamiast Ciebie był on. Wgl miałam wrażenie że nie wykorzystuje całego potencjału swojego penisa. Robił to w bardzo delikatny sposób jakby nie wpychał całego tylko do połowy (to jest fajne ale co kilkanaście głębokich pchnięć) myślałam że się rozkręci a on tak jakby specjalnie tak robił bo nie chciał się zlać za wcześnie. I tak to zrobił zdarza się ;d. On chciał dominować ale zaczęłam sama go ujeżdżać to wtedy poczułam że jest duży ale szybko mnie zrzucił zmnienil pozycję że to on dominował i znowu delikatne ruchy do połowy 🤦 ale masturbował się później rano to robił to tak szybko że myślałam że zaraz wybuchnie tam łogień. Podniecające to było .
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

anawlis

Seks Praktykant
Uwielbiam gdy kobieta masturbuje się przy mnie, gdy wkłada sobie Dildo do cipeczki i paluszek do pupy. Kobiety podnieca masturbacja faceta gdy robi to przy niej? Moja ex lubiła patrzeć a najbardziej jak dochodziło do spustu.
Tak ja lubię. Bo każdy facet ma swoją technikę swoje ruchy i swoje tempo, jestem ciekawa w jaki sposób robią to kiedy są sam na sam:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry