• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Damskie majteczki

Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Regularnie wącham bieliznę żony, na seks niestety nie mogę liczyć codziennie. Ja wolę już takie majtki suche nie od razu ściągnięte z cipki, wtedy dla mnie zapach jest idealny. Takie świeże, mokre są dla mnie za intensywne. W gościach miałem kilka razy chęć wyciągnięcia bielizny koleżanki, ale jakoś jak już byłem w łazience to przestawałem mieć ochotę na zabawę taka bielizna, jakoś mnie to odrzucało. Kilka razy zdarzyło mi się kupić bieliznę od "znajomej" z internetu, nie widziałem jej twarzy ale figurę i włosy dziewczyny, wyglądała atrakcyjnie, ale też jakoś jak już miałem jej majtki niby wachalem ale to nie to samo co z majtkami żony, tylko one mnie tak pobudzają.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Regularnie wącham bieliznę żony, na seks niestety nie mogę liczyć codziennie. Ja wolę już takie majtki suche nie od razu ściągnięte z cipki, wtedy dla mnie zapach jest idealny. Takie świeże, mokre są dla mnie za intensywne. W gościach miałem kilka razy chęć wyciągnięcia bielizny koleżanki, ale jakoś jak już byłem w łazience to przestawałem mieć ochotę na zabawę taka bielizna, jakoś mnie to odrzucało. Kilka razy zdarzyło mi się kupić bieliznę od "znajomej" z internetu, nie widziałem jej twarzy ale figurę i włosy dziewczyny, wyglądała atrakcyjnie, ale też jakoś jak już miałem jej majtki niby wachalem ale to nie to samo co z majtkami żony, tylko one mnie tak pobudzają.
U mnie jest odwrotnie, lubię wąchać majtki takie tylko co ściągnięte z cipki. Żona wie, że to lubię i czasami po ściągnięciu kładzie mi je na twarzy. Albo gdy wcześniej wstaje a ja jeszcze zostaję w łóżku to zostawia mi swoje majteczki jak mówi "abym czuł jej zapach"🥰😋
 
Mężczyzna

FikuMiku123

Nowicjusz
Regularnie wącham bieliznę żony, na seks niestety nie mogę liczyć codziennie. Ja wolę już takie majtki suche nie od razu ściągnięte z cipki, wtedy dla mnie zapach jest idealny. Takie świeże, mokre są dla mnie za intensywne. W gościach miałem kilka razy chęć wyciągnięcia bielizny koleżanki, ale jakoś jak już byłem w łazience to przestawałem mieć ochotę na zabawę taka bielizna, jakoś mnie to odrzucało. Kilka razy zdarzyło mi się kupić bieliznę od "znajomej" z internetu, nie widziałem jej twarzy ale figurę i włosy dziewczyny, wyglądała atrakcyjnie, ale też jakoś jak już miałem jej majtki niby wachalem ale to nie to samo co z majtkami żony, tylko one mnie tak pobudzają.
Kiedyś byłem akwizytorem domokrążcą. Długie prezentacje w domu klienta. Często były to kobiety i zawsze kiedy wszedłem skorzystać z toalety to miałem chęć zajrzeć do kosza. Niestety po kilku wyjętych "skarbach" tylko raz powąchałem i na tym koniec. Nie kręcą a wręcz odrzucają. Tylko majteczki moich dawnych dziewczyn i obecnie żony, choć po 36 latach małżeństwa co raz mniej też mnie to kręci
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Mnie ogólnie nie kręcą takie rzeczy, ale raz tylko na mnie tak podziałały stringi mojej żony. I to dość nie typowa sytuacja była.
 
Mężczyzna

stiky

Cichy Podglądacz
Regularnie wącham bieliznę żony, na seks niestety nie mogę liczyć codziennie. Ja wolę już takie majtki suche nie od razu ściągnięte z cipki, wtedy dla mnie zapach jest idealny. Takie świeże, mokre są dla mnie za intensywne. W gościach miałem kilka razy chęć wyciągnięcia bielizny koleżanki, ale jakoś jak już byłem w łazience to przestawałem mieć ochotę na zabawę taka bielizna, jakoś mnie to odrzucało. Kilka razy zdarzyło mi się kupić bieliznę od "znajomej" z internetu, nie widziałem jej twarzy ale figurę i włosy dziewczyny, wyglądała atrakcyjnie, ale też jakoś jak już miałem jej majtki niby wachalem ale to nie to samo co z majtkami żony, tylko one mnie tak pobudzają.
Też regularnie wącham bieliznę żony. Kręci mnie to cholernie i ona o tym wie więc czasami zostawi mi specjalnie na koszu swoje majtki szczególnie jak ma ochotę się kochać bo wie jak mnie to podnieca. Uwielbiam je wąchać czy takie świeże czy jak już wyschną ten zapach też ma coś w sobie. Ale przez to, że seks nie jest już tak regularny to zacząłem szukać możliwości wymiany z innymi żonatymi to dopiero jest podniecające! Kupiłem też kilka przez znany portal ale jednak wymiana bardziej podnieca. W gościach kilka razy mi się zdarzyło ale ostatni raz trafiłem na wręcz odrzucający zapach i jakoś w głowie przestało to podniecać.
 
Mężczyzna

Wroclove69

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam damskie majteczki. Nie ważne u kogo w domu jestem, ale jak mieszka tam kobieta .to zawsze znikam w toalecie z koszem na brudną bieliznę . Najsmaczniejsze są jak cipka była podniecona , zaschnięte soczki, biały kolor, wącham i można powiedzieć że po chwili robię im pranie . Wysysam z nich wszystko , są mokre od mojej śliny...
U byłej zony jak odwiedzałem dzieciaki to w łazience trafiłem perełkę, mokre stringi, nie musiałem ich nawet wąchać , czuć było że to sperma Nie używa prezerwatyw/ Musiała w nich wrócić do domu po bzykaniu i jak je ściągłą to musiała wytrzeć nimi cipkę ze spermy. Były przepyszne , ukradłem je jej.
 
Mężczyzna

mateusz5107

Cichy Podglądacz
Też regularnie wącham bieliznę żony. Kręci mnie to cholernie i ona o tym wie więc czasami zostawi mi specjalnie na koszu swoje majtki szczególnie jak ma ochotę się kochać bo wie jak mnie to podnieca. Uwielbiam je wąchać czy takie świeże czy jak już wyschną ten zapach też ma coś w sobie. Ale przez to, że seks nie jest już tak regularny to zacząłem szukać możliwości wymiany z innymi żonatymi to dopiero jest podniecające! Kupiłem też kilka przez znany portal ale jednak wymiana bardziej podnieca. W gościach kilka razy mi się zdarzyło ale ostatni raz trafiłem na wręcz odrzucający zapach i jakoś w głowie przestało to podniecać.
Właśnie tego się bałem, koleżanka albo znajoma jest atrakcyjna, ale bałem się że może jej bielizna jednak nie pachnie tak jak bym chciał. Jestem wrażliwy na zapachy :p także wolałem nie ryzykować.
 
Mężczyzna

masturb.

Nowicjusz
Dzisiaj byliśmy na chwilę u szwagierki (20 minut). W tym czasie zaszedłem do łazienki i od razu dałem nura w kosz na bieliznę. Zwalilem sobie jej majteczkami, a część spermy zostawiłem na nich. Mega mnie to podnieciło.
 
Mężczyzna

Ppkracony

Podrywacz
Kocham bieliznę damska a zwłaszcza brudna od cipki. Często ubieram ja na Kurasa i tak chodzie z nimi. Ale nie ma lepszej rzeczy niż boska dupa która wypełnia koronkowe majtki zwłaszcza gdy spuszczam się na nie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry