• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Damskie majteczki

Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Damskie stringi są mega podniecające. Moja Ż praktycznie tylko takie nosi. Lubię widzieć i czuć jej ślady w miejscu w którym materiał stykał się z jej szparką przez cały dzień. Btw. czasem się zastanawiam czy inni faceci widząc ją na ulicy, w sklepie czy komunikacji analizują i zastanawiają się jaka może mieć na sobie teraz bieliznę? Myślę, że wielu by się nieźle zdziwiło 😉
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Damskie stringi są mega podniecające. Moja Ż praktycznie tylko takie nosi. Lubię widzieć i czuć jej ślady w miejscu w którym materiał stykał się z jej szparką przez cały dzień. Btw. czasem się zastanawiam czy inni faceci widząc ją na ulicy, w sklepie czy komunikacji analizują i zastanawiają się jaka może mieć na sobie teraz bieliznę? Myślę, że wielu by się nieźle zdziwiło 😉
Z pewnością. Jak.widze jakąś ładna kobietę to nie raz się zastanawiam.jak wygląda w samej bieliznie 🤪 moja tylko mnie karci is jestem zboczony 🤪🤣 podczas gdy sama też tak ocenia nie raz 🤣
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Moja szfagierka jest zgabna kobieta zastawila swojevsexi ostatnio nie moglem sie powstrzymac i je zabralem do swojego lozka ale to byl pierwszy raz
 
Mężczyzna

Kuba ldz

Cichy Podglądacz
Moja szfagierka jest zgabna kobieta zastawila swojevsexi ostatnio nie moglem sie powstrzymac i je zabralem do swojego lozka ale to byl pierwszy raz
Też mnie moja szwagiereczka bardzo podnieca latem czasami uda się ją zobaczyć w samej bieliznie staje mi jaj odznacza się na majtusiach mała kreseczka ciężko ustrzelić jej noszone ale kilka razy się udało bosko pachnie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry