• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Damskie majteczki

Mężczyzna

slopebody

Cichy Podglądacz
Od zawsze podniecają mnie damskie majteczki mam bzika na ich punkcie podbieram z koszy na pranie jak jestem u kogoś
Dokladnie jak ja, dowiedziałem się o moim fetyszu przez przypadek. Mając 16 lat nocowałem u kumpla. W nocy poszedłem sie wysikać i koło wanny leżały bawełniane stringi w paseczki. Tak odruchowo podniosłem je ,po rozmiarze ustaliłem że to jego matki bo małe a jego siostra ma większy tyłek. Podniecenie było tak duze że zacząłem je wąchać ,później lizać po czym zwalilem konia na nie wcierając spermę. Tej nocy odwiedziłem łazienkę jeszcze kilka razy trzepiąc na majtki jego matki Ani i siostry Wiktorii, od tego czasu każdy odwiedzony dom pierwsza kolejność to łazienka
 
Mężczyzna

spragniony69

Cichy Podglądacz
Myślałem, że ja jestem jakiś dziwny..ale na szczęście inni też mają taki fetsz. Uwielbiam bawić się majteczkami mojej żony..ale jak jestem w gościach to zaglądam do kosza :) i zdarzało się spuścić na jakieś sexi stringi :) chciałbym się z kimś wymienić majteczkami np żony i wzajemnie odesłać sobie nagrania i fotki z zabawy. A jakby się ktoś znalazł to spotkać się na żywo i wspólnie zabawiać majteczkami swoich Pań ☺️
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Blondynki najlepiej wyglądają w czarnej bieliźnie - jak Karolina Witaszek (bijonsi) :)
generate.html
 
Mężczyzna

Nico666

Seks Praktykant
https://www.etsy.com/pl/listing/1097056662/vintage-retro-luxury-heart-panty-velvet?click_key=d7c58671e4da74395b0b1353a3d6205874d079ed:1097056662&click_sum=1ba5550e&ref=user_profile 💋

https://www.etsy.com/pl/listing/1538496463/exquisite-lace-nachtwasche-kollektion?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=open+panty&ref=sr_gallery-1-2&pro=1&frs=1&bes=1&referrer_page_guid=f7090e7d79b.f9f22d1b8a4da0b91314.00&organic_search_click=1🌹
Extra 😘
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry