• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy zdrada podnieca?

Mężczyzna

Piotr_40

Seks Praktykant
Pamiętam dwie sytuacje w moim życiu.
Jedna w trakcie sexu cały czas mówiła jak cudownie jest pieprzyć się w samochodzie ze mną podczas gdy jej mąż i moja żona są kompletnie tego nieświadomi co robimy.
Druga zaś (kochanka z którą spotykałem się naprawdę bardzo długo) gdy zauważyłem że jest w miejscu intymnym świeżo ogolona, odpowiedziała: "dziś w nocy mąż wróci z pracy" (za granicą pracował) ojjj jak mnie to nakręciło
 
Mężczyzna

Piotr_40

Seks Praktykant
Przepraszam Was.... Najmocniej...
Ale mam bzika w tym temacie. Nie ważne czy ja zdradzam żonę, czy ona mnie czy też partnerka swojego męża.... Zawsze jest to dla mnie coś ekscytującego i pięknego.
 
Kobieta

Agnieszka28

Nowicjusz
Ale z czym się nie zgadzasz rozmawiałeś i dostałeś odpowiedz ... teraz zostaje tylko to uszanować na tym polega różnorodność ludzi... widocznie wcześniej nie rozmawialiście o Tym a teraz jesteś zawiedziony. Trzeba się dobierać tak aby były podobne zainteresowania. U nas np wyszło to spontanicznie że bardzo podnieca go sam widok jak obciągam obcemu facetowi, mówił że wcześniej się tego nie spodziewał także życie też pewne sprawy weryfikuje.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Seks Praktykant
Ale z czym się nie zgadzasz rozmawiałeś i dostałeś odpowiedz ... teraz zostaje tylko to uszanować na tym polega różnorodność ludzi... widocznie wcześniej nie rozmawialiście o Tym a teraz jesteś zawiedziony. Trzeba się dobierać tak aby były podobne zainteresowania. U nas np wyszło to spontanicznie że bardzo podnieca go sam widok jak obciągam obcemu facetowi, mówił że wcześniej się tego nie spodziewał także życie też pewne sprawy weryfikuje.
Nie zgadzam się z tym że szczerość wszystko rozwiąże. Jak już wspomniałem we wcześniejszym poście - wszystko szczerze żonie powiedziałem. NIE RAZ!
I nie zarzucaj mi brak uszanowania Twojego zdania. U Ciebie szczerość zdała egzamin, za to w moim przypadku nie. I dlatego z własnego doświadczenia mówię/piszę ze się z tym nie zgadzam. A tak swoją stroną to mam prawo mieć inne zdanie. Aaaa... I nie jestem zawiedziony.
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Przynanie się do zdrady w związku w którym nie ma zgody wcześniejszej na akcje z kimś innym "tylko na seks" beż nawiązywania relacji, na w jakimś sensie związek otwarty, przyznanie się do zdrady to przezucanie odpowiedzialności na drugą stronę, wtedy szczerość pewnie się nie sprawdza i lepiej chyba się nie przyznać i zostawić drugą stronę w niewiedzy do końca świata samemu zostając że swoją tajemnica, ja uważam że związek otwarty, bez nadużywania, jednak szczery daje większe gwarancję komfortu obu stronom.
 
Mężczyzna

TomMichalski

Cichy Podglądacz
Bardzo podnieca, szczególnie te przygotowania i dreszczyk emocji przed, tylko zawsze mam obawy że druga strona może chcieć coś więcej niż skok w bok.
 
Mężczyzna

Seweryn Gemini

Cichy Podglądacz
U nas wyszło na spontanicznie piwko poznaliśmy 2 fajnych kolesi poszliśmy do nich na drinka a skończyliśmy na sexsie w czwórkę powiem Ci nawet nie wiem kiedy :) tak to się zaczęło a potem mój facet zaproponował mi klub swingers i tak bawimy się do dziś
To brzmi intrygująco. Ale ciekawi mnie, jak doszło do tego pierwszego razu, bo na pewno ktoś musiał zaproponować seks w czwórkę, prawda? Z czyich ust padła ta pierwsza propozycja, i jeśli to nie byłaś Ty, to jak zareagowałaś w pierwszym momencie?
 
Kobieta

Agnieszka28

Nowicjusz
Zaczęło się od zwykłych pieszczot które oczywiście zainicjował mój facet potem dotykali mnie już wszyscy byłam cholernie podniecona więc o protestach nie było mowy w sumie sex uprawiałam tylko z moim facetem ale nie protestował jak zaczęłam robić laskę panom :) tak to się zaczęło i przez resztę wakacji bawiliśmy się razem co wieczór
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Zaczęło się od zwykłych pieszczot które oczywiście zainicjował mój facet potem dotykali mnie już wszyscy byłam cholernie podniecona więc o protestach nie było mowy w sumie sex uprawiałam tylko z moim facetem ale nie protestował jak zaczęłam robić laskę panom :) tak to się zaczęło i przez resztę wakacji bawiliśmy się razem co wieczór
Opisz lepiej :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry